Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

I když u nás v Čechách a na Slovensku je teprve jaro, Pandora už pro nás připravila kolekci pro léto 2015 a máme se rozhodně na co těšit! Vydání kolekce je naplánováno na 28. května a kolekce nese krásný romantický název " Útěk do ráje".

   panlet

Jak už je pro Pandoru typické, hlavním motivem je cestování a námořnický styl. Pro ženy, které si příliš nelibují v třpytivých korálcích stylu Pavé jsou přichystány korálky s jednoduchými vzory a krystaly.

Bohužel se zdá, že Pandora se rozhodla zdražit a novou kolekci bude prodávat za vyšší ceny, než kolekce předchozí. Nejvíce je to patrné u filigránového korálku Tropicana, jenž je k dispozici v stříbrné a zlaté variantě. Osobně se nejvíce těším na fasetové korálky v nádherných letních pastelových barvách – modrá a zelenkavá. Letní kolekce s sebou také přinese několik nových přívěšků ve tvaru srdce, jejichž vzoru dominují vlajky Španělska, Ruska, Německa, Francie, Itálie, Spojených států amerických, Turecka, Velké Británi a Japonska. Vlajky České a Slovenské republiky se bohužel do kolekce neprobojovaly.

   panlet1

   panlet2

Mezi dvojité kožené náramky přibudou dvě nové barvy a to zářivě modrá a zářivě zelená.

Za zmínku určitě stojí i prsten a přívěsek na náhrdelník s motivem palmového listu, kteří budou dohromady tvořit perfektní dvojici. Pro dokonalé sladění pro náramek bude na trh uveden i přívěsek ve tvaru palmy.

   panlet3

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300