Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

V centru Prahy se zítra otvírá nový obchod Levi's®, jedné z nejstarších a nejznámějších oděvních značek světa. Takže, kdo máte rádi jejich denim, doporučuji udělat si na úterý čas. Slavnostní otevření se uskuteční ve velkém stylu.

levstore

Od rána se budou střídat DJs, například Mardoša z Tata Bojs, Jiří Burian, kterého můžete znát z Republic of Two nebo jako Kapitána Demo, nebo Jana Kománková, nestorka pražských klubů a Radia 1. Večer zahraje Kay Buriánek a program zpestří rodinný tandem SUN + DEAD, Václav Havelka z Please The Trees, držitel Anděla za alternativní hudbu, v doprovodu osmiletého syna Šimona na bicí.

A na co se budete moct těšit v novém Levi's® Storu? Určitě tu najdete ty nejnovější kolekce a ikony značky – pětsetjedničky včetně nejnovější Skinny verze, džísky a westernové košile i hit letošního jara – retro kolekce inspirovaná 70. lety – Orange Tab. Uvnitř našel místo i Tailor Shop, krejčovský koutek, kde vaše oblíbené kousky opraví, zkrátí nebo zúží, ale hlavně jim mohou dodat osobitost speciálními kreativními úpravami. Přišijí záplaty nebo naopak přidají trendy ošoupání, roztržení a díry, vyšijí vaše oblíbené motivy, našijí nášivky nebo připnou špendlíky. A vy budete mít unikátní kousek.

KDY: 28. února 2017
KDE: Václavském náměstí 10, Praha 1

 

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300