Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Nevím, jaký na to máte názor vy, ale kabelek není nikdy dost. Dneska vám představím novou jarní a letní kolekci kabelek od italské značky Uashmama.

   uvnow1

Pro vás, kdo tuto značku neznáte, tak jenom informace, že je to italská rodinná značka, která šije sáčky, kabelky, batohy a jiné doplňky z originálního materiálu - pratelného papíru. Který vypadá na pohled jako kůže a na dotek je měkký a poddajný jako textil. Je odolný, pevný, ale příjemně lehký.

Nová kolekce kabelek se nese v duchu ,, Malé a hravé s nádechem 60. let "

   uvnow2

K tradičně jednobarevným kabelkám z pratelného papíru totiž nově přibyly kousky sešité z různě barevných dílů. Vznikly tak trendové kousky s příjemným retro nádechem. Další novinkou je kosmetická brašnička a nová velikost peněženek.

Malé psaníčko do ruky nebo praktické pouzdro do větší kabelky, to je nová kabelka Olivia. Kabelka je vyrobená z pratelného papíru a zavírání je klasicky na zip. Sešívaný přední díl kombinuje pratelný papír různých barev i povrchových úprav.

Malá kabelka s praktickým páskem přes rameno nesmí chybět v žádném šatníku. Tahle je velká přesně na mobil, kapesníčky a pár peněz. Zavírání je na zip a popruh přes rameno je vyrobený z kůže a dá se odepnout.

   uvnow4

Úplnou novinkou jsou kosmetické brašničky a to hned ve třech velikostech. Velká na dovolenou, střední na víkend, malá na každý den do kabelky. Praktický tvar a zavírání na zip z nich udělají nepostradatelného společníka.
Malé peněženky a praktická pouzdra na různé drobnosti patří mezi další novinky. Vše ve velikosti přesně na platební kartu a pár drobných.

   uvnow

V Praze je možnost novou kolekci zakoupit v Czech Labels and Friends (Praha, Železná 12) nebo v pražských Holešovicích ve Vnitroblocku v SIGNATURE store & cafe.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300