Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Pokud se řadíte mezi milovníky denimu, mám pro vás tip na staronovou kolekci, kterou můžete koupit v Levis storech. Nová jarní retro kolekce Levi's® Orange Tab, představuje moderní uniformu pro všechny s mladým a svobodným duchem.

   levor 4

Jde o retro kolekci, která byla in v šedesátých letech a symbolizovala styl a mládí alternativní kultury.

   levor 1

Zahrnovala cenově dostupné kousky, které se časem staly oblíbeným artiklem sběratelů a džínových fanatiků.

   levor 2
V nové kolekci jsou střihy lehce zmodernizované, ale zůstává zachována původní barevnost. Materiál je samozřejmě současný, ale plně odpovídá originálnímu retro stylu.

   levor 3

V kolekci najdete rockové roury 505™C, klasické bootcut džíny 517™ ke kotníkům a pro holky sexy skinny s vysokým pasem nebo pracovními oděvy inspirované culotte, všechny s designovými detaily od přidaných poutek na pásek po našité kapsy. Trička a topy s logem Levi's® a potisky kopírují kousky přímo z archivu Orange Tab a další produkty, jako například lacláče nebo sukně s rozparkem dokonale napodobují charakteristický styl 60. a 70. let. Košile Work Shirt působí jako hybrid klasických westernových a pracovních košil. Detaily jako dvojoblouk a postranní kapsy se objevují i na kultovní džínové bundě. Materiály vycházejí z archivních látek, pro zvýšení pohodlí jsou však mírně strečové.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300