Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás novinky z obchodu Pepe Jeans. Londýnská klasika má stále více a více příznivců a já se ani nedivím. Oblečení, ale i doplňky jsou hodně originální a někdy až trochu extravagantní.

   pepe

Mezi ně řadím i některé kousky zejména z nové pop-artové řady Andy Warhol, které mě baví už dlouho. A taky, abych nezapomněla na ekologické svetry. Jsou zhotoveny z recyklovaných vláken, která jsou zpracována z neprodaného oblečení a to si myslím je záslužný počin.

   pepe2

Ale, Pepe Jeans je hlavně o denimu a toho zde najde, každý spoustu. Velký výběr džínů v různých střizích a barvách vás určitě potěší. Mě se líbí v tomhle vedru, hlavně jejich sukně a džínový šaty, které jsou neskutečně pohodlné. Hitem pro tento rok jsou oděvy z modrého denimu, bělené suchým ledem a to si myslím, že se vám bude líbit.

   pepe3

Připravte se na letní festivalovou sezónu v obchodě Pepe Jeans v NG Myslbek. Co si sebou berete za oblečení? Kraťasy, plavky, džísku a trička. Kraťasy a džíska jsou v Pepe exkluzivní a myslím, že si vybere každý. Plavky jsou fajn, ale na kolekci v anglické trikoloře, před dvěma roky to bohužel nemá aspoň pro mě. No, a triček není nikdy dost a v těch z originální řady Andy Warhol vás nikdo nepřehlédne.

   pepe1

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300