Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

V Lucerně se uskutečnila módní přehlídka návrhářky Jaroslavy Procházkové, která uvedla svojí novou kolekci pod názvem ,,,be gentle, stay strong,,,

be

Navázala tak na pravidelné Fashion show, které před několika lety v Lucerně zavedla. Na mole tradičně zazářily osobnosti, z nichž každá byla výraznou individualitou s vlastní vůní, odlišnou barvou pleti, stylem chůze i způsobem nonverbální komunikace. Svoji premiéru v pražské Lucerně zažil například transsexuální model Petra.

be1

Kolekce je rozdělená do několika barevnostních celků, využívá komfort přírodních italských přízí, zejména bavlny ale i viskozy, silk a merino fine wool. Šité modely se prolínají s modely z úpletů.

Výrazné kontrastní barvy, mezi nimiž vévodí korálově červená, pomerančově oranžová, černá, hnědá a šedá, střídají outfity v retro stylu, který zdůrazňuje šedá, růžová, hnědá nebo vínová v různých barevnostních valérech. To dodává celé řadě punc sofistikovanosti a umožňuje nesčetné kombinace.

be3

Úplety oživují vzory, které svým používáním dotvářejí specifickou náladu ouftitů, k čemuž dopomáhá i bohatá nabídka plédů a šál. Celá kolekce je, jak bývá v případě značky JAROSLAVA zvykem, doplněna o originály šperků vyrobených v Berlíně z dovezených skleněných komponentů z italského Murana.

be5

be7

be9

be10

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300