Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás fotoreport z módní přehlídky, kde se představovala nová kolekce jaro/léto s názvem "simpliCITY."

   jarnov

Módní značka Jaroslava v nové kolekci pokračuje v unikátním a osvědčeném použití revoluční technologie, díky níž je možné z jednoho kusu oblečení vytvořit čtyři různé varianty nejen využitím lícové i rubové strany, ale také zvolením výstřihu na přední nebo zadní části oděvu. Kolekce nese ve svém názvu pocit jednoduchosti, organizovanosti, ale zároveň slibuje individuální svobodu a poskytuje neomezený prostor pro vyjádření osobnosti.

   jarnov2

Jednotlivé celky barev, které kolekci „simpliCITY" provázejí, lichotí každému typy žen. Významnou roli sehrávají výrazné odstíny červené a zelené, následované béžovo-krémovou řadou, která v kombinaci se žakárovým vzorem vyjadřuje spletitost a systematičnost cest a zaujme především ženy, vyznávající elegantní šatník. Kolekce modelů vytvořená z šedé v jejích různých valérech v kombinaci s bílou evokuje město v celé jeho tajemnosti, zahalenosti, ale současně v jasně dané struktuře.

   jarnov3

Na molu zazářily herečka a modelka Kateřina Kornová a šansoniérka Renata Drössler, které s úsměvem a grácií předvedly část aktuální kolekce a potvrdily záměr návrhářky Jaroslavy Procházkové, že stejné modely mohou nosit jak dámy středního věku, tak i jejich dcery.

   jarnov4

   jarnov5

   jarnov6

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300