Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Nové kousky z úchvatných kolekcí českých designérů a šperkařů nakoupíte ve čtvrtek 14. května od 14,00 do 20,00 na módní události Grace'n'Glamour, která se koná již po sedmé, letos nově v Novoměstské radnici.

   glam1

V jejích nádherných historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou. Na místě si můžete vyzkoušet, nechat poradit, nakoupit nebo se jen pokochat krásou a originalitou jejich umění. Dialogy o módě, při kterých si s vystavujícími bude povídat patron akce, herec a moderátor Jan Čenský, vás s osobnostmi a tvorbou těchto zajímavých a talentovaných umělců seznámí ještě blíže.

Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem.

Poprvé se představí značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného štendru pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace'n'Glamour.

   glam

móda
Natáshe * Markéta Kopecká * Jana Minaříková * Jaroslava Procházková * Dita Bednářová * Kateřina Geislerová * La Femme Mimi * Elisha * Jaroslava Sedláčková * Yoka Sola * Chercher * Iveta Pecuchová * Land Kay * Ditafil

šperk
Michal Kadaník * Věra Nováková * Alena Heinrichová / Jewelry by Adrianet * Lucie Řezbová / Mju. * Kateřina Sochorová * Honza Horníček * Adéla Kodoňová

doplňky
Alena Bělíková/ LA MODE DE BOHEME * Michaela Olehlová / MiOL* Optik Žilka

design
LabutDesign

   glam2

vstupenka: 100 Kč

Více na: www.gracenglamour.cz

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300