Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Bohémský styl v oblékání není žádná novinka a styl "boho" v sobě mísí volnost, přirozenost a nezbytnou ženskost. Styl "boho" se inspiruje nezávislostí hippies.

   bohofl

Kouzlu "boho" propadám každé léto a miluji ten pocit svobody a odlišnosti. Není to styl pouze na letní festivaly já v něm mám velkou inspiraci i na běžné letní nošení. Vše záleží na dobré kombinaci oblečení a hlavně na stylových doplňcích.

Mám pro vás tip na inspirativní doplňky, které zdůrazní celý módní styl, a vy se stanete nepřehlédnutelná nejen na letních hudebních festivalech. Mě se nejvíc líbí květinové čelenky, které se pomalu vrací a v létě by to mohly být hit.

Já jsem se na Fléru zaměřila na trošku elegantnější odnož "boho" stylu a to je „bohochic"

Jedny z nejkrásnější a nejoriginálnějších čelenek najdete na profilu Čarbičková Bijoux, která se sama svými výrobky korunovala na boho královnu Fleru. Její výrobky ztělesňují přírodu, volnost a vše, co k bohochic stylu patří. Výběr je široký od květin všech barev, velikostí a druhů, po pestrobarevná peříčka, spony do vlasů, boho náramky i náušnice.

   bohofl2

   bohofl3

Další módní výrobky od Čarbičková Bijoux  ZDE

Elegantnější variantu bohémského stylu, dokonale reprezentují šperky od Tamarchi. V její nabídce najdete výrazné náušnice, náramky a náhrdelníky pro odvážnější, ale i drobnější šperky pro každodenní nošení.

   bohofl5

   bohofl6

   bohofl7

Další módní výrobky od Tamarchi ZDE

Užijte si léto ve stylu "boho", kterému propadly mnohé celebrity a sami uvidíte, jak moc je to pohodová móda v které budete okouzlovat a zářit!

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300