Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Každá z nás má ráda kabelky a dneska mám pro vás něco neuvěřitelného. Představím vám stylové kabelky, které se vyrábí z pratelného papíru.

   kab

Kabelky od italské značky Uashmama jsou vyráběny z celulózy z odpadního dřeva a jsou tak velmi šetrné k přírodě. Vypadají jako z kůže, ale na omak působí jako textil a jsou měkké a poddajné. No, a co mě hodně překvapilo, že jsou opravdu pevné a odolné. Nemusíte mít představu jako já poprvé, že si budete myslet, že se vám roztrhnou nebo zmuchlají.

   kab1

Podívejte se na metalicky lesklou kolekci kabelek, která vás určitě ohromí. Metalické odlesky umí být pořádně rafinované, ale na oblečení dost zrádné. Na lesklé šaty či top si asi každá netroufneme už jenom kvůli předsudku, jakou máme postavu a jak v tom budeme vypadat atd., znáte to, ne? Ale kabelku jako doplněk to už je o něčem jiném v tom problém není. Navíc kabelka v metalickém odstínu rozsvítí náš outfit.

   kab2

Holky, kdo máte zájem o tuto módní kolekci, můžete vybírat z celé řady kabelek - od klasických zlatých a stříbrných přes platinovou a růžovou zlatou po měděnou, metalicky modrou i ocelově šedou.

   kab3

V Praze jsou kabelky k dostání v obchodě Czech Labels and Friends (Praha, Železná 12), kde má značka Uashmama vyhrazený svůj prostor.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300