Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Jaro se nezadržitelně blíží, venku už začíná vysvítávat sluníčko a my pomalu začneme měnit šatník. Zastrčit někam daleko ve skříni zimní oblečení a vyndat veselé barvy co patří k jaru a létu. Já se na toto období těším moc.

   flejar10

Mám pro vás super tip na krásné doplňky v podobě šperků. Ale, nejsou to jen tak nějaké šperky, jsou to květinové šperky. A květiny a kvítky neodmyslitelně k jaru patří. Symbol příchodu jara je přeci sněženka, ne? Já jsem si pro vás vybrala krásný šperky od několika šperkařů z Fleru.

Šperky z pravých květin a listů zalité do pryskyřice mají romantický vzhled a jarní atmosféru vám budou připomínat i dávno potom, co jaro už nebude.

Svůj den můžete prozářit prstýnkem, náušnicemi či přívěskem v zářivých duhových barvách.

   flejar

   Prstýnek

   flejar1
   Náušnice

   flejar2
   Přívěsek

I v přírodě nalezneme čistý minimalistický design, jednoduché linie a elegantní vzhled. Průsvitná pryskyřice vypadá úchvatně i v kombinaci s bílými odkvetlými pampeliškami nebo zmrzlými větvičkami. Šperky dokonale ladí k černému outfitu a hodí se pro jakoukoliv příležitost, nezapadnou ani neruší.

   flejar3

   Prstýnek

   flejar4
   Náušnice

   flejar5
   Sada náušnic a přívěšku

Příroda na dotek, tak by se daly charakterizovat šperky, které se vyznačují přirozeným, a přesto fascinujícím vzhledem. Navlékněte si prstýnek s břečťanem, náušnice s kopretinami nebo náhrdelník s pravou lesní houbou a obklopte se přírodou třeba ve středu města.

   flejar6

   Prstýnek

   flejar7
   Náušnice

   flejar8
   Přívěsek

Všem, kdo mají rádi romantický vzhled a křehkou krásu okvětních plátků růží, jsou určeny růžové květinové přívěšky, vyznačující se vysokou mírou ženskosti. Jejich energie je nakažlivá, jejich krása je neokoukaná. A to platí jak pro šperky, tak pro jejich nositelky.

   flejar9

   Přívěsek

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300