Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Moda

prostrMáme před sebou měsíc, kdy nás čekají předvánoční nákupy a celý ten shon kolem vánočních dárků. Sice by to mělo být naopak, užívat si pohodu a nasát co nejvíc z vánoční atmosféry, která je všude kolem nás.

beV Lucerně se uskutečnila módní přehlídka návrhářky Jaroslavy Procházkové, která uvedla svojí novou kolekci pod názvem ,,,be gentle, stay strong,,,.

krisKristýna Malovaná je designérka, která stojí za pozornost. Je jiná, je svá, je originální. Vše totiž dělá srdcem a ne pro užitek. Takových opravdových umělecky nadaných lidí je pomálu.

festlev1Pomalu začala letní festivalová sezóna a já tady mám pro vás tip, jak si můžete vylepšit svůj festivalový outfit, v kterém budete opravdu originální.

pepeMám pro vás novinky z obchodu Pepe Jeans. Londýnská klasika má stále více a více příznivců a já se ani nedivím. Oblečení, ale i doplňky jsou hodně originální a někdy až trochu extravagantní.

karl4Nedávno byl v Nákupní Galerii Myslbek otevřen nový obchod KARL LAGERFELD. Holky, kdo by nechtěl mít doma nějaký ten luxusní, originální módní doplněk? Nápadité oděvy a stylové doplňky, to vše na vás v novém obchodě čeká.

anezdyz9V sobotu se uskuteční už osmý minidyzajn a znovu se bude konat na neobvyklém místě. Tentokrát v nádherných zahradách Anežského kláštera, kde se nám představí 40 domácích i zahraničních tvůrců.

dyzlet2Dyzajn market vás překvapí pokaždé něčím navíc. A ani o víkendu to nebude jinak. Hlavním bodem budou módní přehlídky. K vidění budou jak horké letní novinky, tak typická tvorba těchto dyzajnérů.

jarlem4Mám pro vás další tip na akci s názvem LEMARKET. Jde o moderní tržiště s nabídkou originálních výrobků českých a slovenských značek.

tria1Pro ty z vás, kteří si pamatujete na první Triangl, který před Vánocemi propojil tři kulturní místa v Holešovicích, mám super zprávu. Na konci května se chystá jarní pokračování.

mindup1Dneska mám pro vás pozvánku na jeden z nejosobitějších nezávislých trhů, který již po osmnácté pozve milovníky módy, designu i vybraných delikates k nákupům, zábavě, setkávání a inspiraci.

minbr1Pražská tržnice se mění a od té doby co se zde začali pořádat designové trhy, jsem si sem našla už párkrát cestu.

bohoflBohémský styl v oblékání není žádná novinka a styl "boho" v sobě mísí volnost, přirozenost a nezbytnou ženskost. Styl "boho" se inspiruje nezávislostí hippies.

flerof6Nikomu asi nemusím představovat Fler. Každý si tam snad někdy něco objednal ať pro sebe nebo pro někoho komu chtěl udělat radost originálním dárkem.

jarnovMám pro vás fotoreport z módní přehlídky, kde se představovala nová kolekce jaro/léto s názvem "simpliCITY."

dizknPokud si chcete užít pohodovou sobotu tak mám pro vás tip na další minidyzajn. Pro mě jsou tyto akce samozřejmě spojený s nakupováním, ale minidyzajn má trochu jiné kouzlo.

levor 4Pokud se řadíte mezi milovníky denimu, mám pro vás tip na staronovou kolekci, kterou můžete koupit v Levis storech.

gor2Mám pro vás další módní inspiraci na šperky, které vás můžou zdobit při nadcházející plesové sezóně.

rebellaKdo se trochu zajímá o módu, určitě už někde postřehl, že Agáta Prachařová má svojí módní značku. A já mám pro vás tip, kde můžete, okouknou a přímo nakoupit kousky z její módní kolekce.

kabKaždá z nás má ráda kabelky a dneska mám pro vás něco neuvěřitelného. Představím vám stylové kabelky, které se vyrábí z pratelného papíru.

flejar10Jaro se nezadržitelně blíží, venku už začíná vysvítávat sluníčko a my pomalu začneme měnit šatník. Zastrčit někam daleko ve skříni zimní oblečení a vyndat veselé barvy co patří k jaru a létu. Já se na toto období těším moc.

treVybrat si kvalitní spodní nebo noční prádlo je někdy opravdu problém. Nedávno jsem objevila novou českou značku, která se zabývá výrobou inovativního spodního prádla.

uvnow1Nevím, jaký na to máte názor vy, ale kabelek není nikdy dost. Dneska vám představím novou jarní a letní kolekci kabelek od italské značky Uashmama.

andreDneska mám pro vás módní fotoreport k první kolekci z přehlídky, kterou navrhla modelka Andrea Verešová. Celou kolekci s názvem Black Eve připravila s kamarádkou módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou.

dyzjaro3Mám pro vás tip na další originální nákupy. Příští víkend se uskuteční další Dyzajn market a poprvé se bude konat kromě náměstí Václava Havla i uvnitř v přilehlé provozní budově Národního divadla.

trig4Mám pro vás další tip, kde můžete nakoupit originální dárky pod stromeček nebo si jenom tak udělat radost.

fw1Týden módy v naší metropoli. Tak na tuto akci se těší snad každý, pro koho móda něco znamená nebo má s módou cokoliv dočinění.

levvanoce 3Pro ty co se ještě rozhodují, co nakoupit za dárky pod stromeček mám pro vás jeden denim tip. Potěšte vyladěnými kultovními kousky značky Levis, co udávají styl a potěší jako dokonalý nadčasový dárek.

levstoreV centru Prahy se zítra otvírá nový obchod Levi's®, jedné z nejstarších a nejznámějších oděvních značek světa. Takže, kdo máte rádi jejich denim, doporučuji udělat si na úterý čas.

chira 5Holky pro všechny co milujete 501 mám novinku, kterou navrhla známá italská blogerka a módní ikona Chiara Ferragni.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300