Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Milé dámy, máme pro Vás zajímavý tip na masáž. Vyzkoušejte tuto novinky mezi masážemi. V luxusním salónu v centru Prahy nedaleko Národního muzea si můžete užít relaxaci a přispět ke svému zdraví. Masáž má skvělé účinky při problémech s bolestmi zad ze sedavého zaměstnání.

421 tibetska_masaz_2

Při příchodu do luxusního salónu Vás na recepci přivítají. Určitě Vás ihned zaplaví vůně orientu a krásné prostředí s tlumeným světlem doplněné relaxační hudbou. Pak budete uvedeni do soukromé místnosti a bude Vám představena thajská masérka, která Vám bude tibetskou masáž provádět. Obdržíte jednorázové spodní prádlo a čepičku na vlasy. Budete vyzváni k odložení a ulehnutí na lůžko. Celou místností se line příjemná vůně exotiky. Masáž se provádí na celém těle. Nejprve se zaměří na zadní části těla. Na tělo se nanese olej, rozmasíruje se a nahřátými balíčky plněné mořskou solí a pískem se zlehka vtírá. Působení solí a písku má na tělo drenážní účinek. Umožňuje tak lepší odtok toxinů a škodlivin z buněk. Do těla se dostávají účinné látky z mořské soli. Balíčky se nechávají na zádech působit déle, aby se svaly dobře uvolnily a lépe se pracovalo na uvolnění blokád. Zvláštní pozornost se pak věnuje krční páteři a trapézovým svalům, které jsou u dlouhodobého sezení obzvláště ztuhlé a způsobují potíže jako je bolest hlavy. Stejným způsobem se masíruje i přední část těla. Vše je velmi příjemné, balíčky jsou teplé a tak Vás krásně zahřívají a vnitřně uvolňují.

421 tibetska_masaz_4

Po masáži následuje sprcha. K tomu dostanete župan a pantofle. Po koupeli se opět uložíte na lůžko a celá zadní část těla je natřena tělovým mlékem, které je jemně v masírováváno do pokožky. Celá procedura natření se opakuje i na přední části těla. Zcela na závěr se vsedě zaměří masérka na krk a ramena.

Tibetská masáž je účinné a příjemné řešení problémů s klouby, svaly i s kvalitou pokožky, je výborným prostředkem proti celulitidě. Vyzkoušejte účinky relaxační masáže a kupte si certifikát na masáž pro sebe nebo jej darujte v pěkné dárkové krabičce jako dárek pro maminku či kamarádku k blížícím se Vánocům či jindy během roku jako dárek k narozeninám.

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300