Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Krása

wpV pátek začíná v Letňanech veletrh kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Dva dny můžete na veletrhu čerpat inspiraci ze světa krásy, módy, životního stylu a odnést si plno zážitků.

oasisI když to venku zatím moc nevypadá, tak se léto pomalu blíží. A já mám léto spojený s krásnými vůněmi. Značka Rituals na léto připravila dvě nové letní limitované kolekce, které našli inspiraci ve svěží oáze dávné Arábie.

injar5Náš vzhled je pro nás samotné hodně důležitý. No, kdo z nás se nechce líbit! Někdy je, ale pro mě náročné orientovat se v široké nabídce všech kosmetických produktů, služeb a procedur na zkrášlování těla.

loveday1Holky mám pro vás tip na krásně prožitý prvomájový den. Ne, nemusíte na Petřín, i když pusa pod rozkvetlým stromem a na Petříně je taky neodolatelná.

collaKdo by z nás holky nechtěl mít hladkou pleť, zdravé a lesklé vlasy, pevné nehty? Po tom toužíme asi všichni. Na trhu je mnoho kosmetických přípravků na zkrášlování a jeden z nich bych vám dneska chtěla představit.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300