Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Nové složení tělových krémů Adipo Gasta a Vasco Artera s buněčným trenérem pro ještě intenzivnější, zeštíhlující, zpevňující a vyhlazující účinky na pokožce představuje francouzská profesionální kosmetika GERnétic.

   d ScUphxmCryMhJNKFAndrOX3pCejPqoYbZ1ID541NWZybSatanUTXOG9cj_koHUup4N4CQ

V receptuře obou přípravků se nově objevuje »buněčný trenér«, který byl vyvíjen speciálně pro výrazné zesílení a zefektivnění účinku na pokožce. „Obsažený komplex biologicky aktivních látek rostlinného původu je schopen cíleně vyhledávat a oddělovat hypertrofované a středně velké tukové buňky. Zlepšuje jejich mitochondriální energetický metabolismus a působí na jejich vyprázdnění, aniž by došlo k buněčnému poškození," říká Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic. „Tento ‚ultrasons-like' efekt je naprostou novinkou a klinické studie ukazují, že se jedná o výrazný inovující aktivní komplex, který zamezuje pocitu chuti k jídlu, snižuje tloušťku a objem tukové tkáně, redukuje pomerančový vzhled, vyhlazuje a zpevňuje pokožku," dodává Alena Kimlová. Každá ze složek rostlinného komplexu působí na jeden nebo více metabolických článků, jež se zúčastní snížení množství a objemu tukové tkáně. V součinnosti jednotlivých účinků tak dochází k rychlejší modelaci těla.

Účinné aktivní komplexy jsou získány z rostlin:

ROHATEC ŽLUTÝ (Glaucium Flavum)
* Aktivuje a urychluje transport karnitinu.
* Stimuluje mitochondriální metabolismus.
* Má antioxidační a protizánětlivý účinek.
* Diferencuje hypertrofované a středně velké buňky.

EUGLENA GRACILIS - mořská řasa
* Podporuje produkci energie aktivováním syntézy ATP.

ROSTLINNÝ KOFEIN byl již součástí původních receptur, jeho množství je nyní vyšší.
* Prokrvuje pokožku.
* Umocňuje lipolytické účinky.
* Zvyšuje využití tuků jako energetického zdroje.

Domácí péče:
Přípravek Vasco Artera aplikujeme 1-2krát denně na celou končetinu od plosek nohou směrem k pasu. Přípravek Adipo Gasta nanášíme prvních 10-14 dní na problematické partie a chodidla. Po uplynutí této doby nanášíme pouze na chodidla. V případě hodně silné tukové vrstvy, nanášíme na problematické partie 2-3krát týdně.

Aby účinky aktivních látek byly trvalé a dlouhodobé, je nutné je podpořit určitými opatřeními.

* Snížení kalorického příjmu.
Tělo získává potřebnou energii ze zásob. Tím se výrazně podpoří a urychlí účinky přípravků.

* Zvýšení pohybové aktivity.
Vede ke zvýšení energetického výdaje a také přirozenému vytvarování postavy. Umožní rychlejší využití aktivních látek v celém organismu a vede tedy k rychlejším výsledkům.

* Zvýšení příjmu vody.
Zvýšený příjem vody zlepšuje funkci lymfatického systému a umožňuje lepší odplavování škodlivin uvolněných při ošetření.

POZOR! Ne všechny tekutiny jsou vhodné a je třeba se vyhnout nápojům s vysokým obsahem kalorií, nedoporučují se bublinaté nápoje.

Cena přípravků
Doporučená cena Adipo Gasta: 2 196 Kč/150 ml
Doporučená cena Vasco Artera: 2 196 Kč/150 ml

Více informací na: www.gernetic.cz 


 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300