Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

V pražském Pachtově paláci najdete mimo jiné i kosmetický salon Sisley l'Institut, který nese oficiální a filosofické osvědčení francouzské značky Sisley. Ta byla založena již v roce 1976 a jejím hlavním cílem je jít vlastní, kvalitní a přírodní cestou. Ve světě je proslulá právě výhradním používáním esenciálních olejů a rostlinných výtažků.

sis

Pro získání osvědčení Sisley L'Institu je důležité je nejen prostředí, ale i personál a vysoce kvalitní přístup. Právě proto salon najdete v Pachtově paláci, který byl vystaven v první polovině 18. století a procházel se v něm Casanova či Mozart. Salon vede Andrea Slancová, jediná držitelka diplomu značky Sisley. „Značce Sisley jsem doslova propadla a nikdy ji neopustím," říká kosmetická expertka Slancová, která pro Sisley pracuje již 14 let.

sis4

Péče je zaměřena především na ženy, ale vítáni jsou i muži, kteří mohou využít pánské ošetření. Mezi oblíbené procedury patří růžové ošetření určení pro zralou a suchou pokožku. Po ní nastává lifting omlazení, návrat jasu a hydratace. Ošetření Sisley existují v různých verzích jak pro obličej, tak pro tělo, přičemž každá z nich má vlastní masážní techniku.

sis1

Sisley l'Institut nabízí i první kosmetickou proceduru spojenou s jógovým dýcháním a vnímáním své pokožky do posledního póru. Takzvaná fytoaromatické ošetření kombinuje masážní rituály z různých koutů světa se sílou aromaterapie.

sis2

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300