Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Jestli máte rádi jako já vůni skořice a pomeranče, která vám navozuje dobrou náladu a krásně provoní celý byt. Doporučuji vyzkoušet něco z limitované zimní kolekce produktů The Ritual of Light.

   ritvan4

Zastavte se, zapalte si svíčky a místo rychlé sprchy si dopřejte vanu plnou pěny. Pomocí peelingu z celého těla odstraňte odumřelé buňky, po koupeli si promasírujte celé tělo tělovým krémem a uvařte si čaj ze stejné řady. Oblékněte se do nejoblíbenějšího pyžama a užívejte si nádhernou vůni, která zaplaví celý byt. Vánoční edice totiž neodolatelně voní po sladkých pomerančích a skořici. „Rituál", který vnese světlo do vašeho života, vám pomůže rozdávat pozitivní energii i okolo sebe.

   ritvan

Tato zimní kolekce je inspirována starověkými rituály světla celého světa. Pomůže vám zpomalit a zklidnit vaši duši stejně jako světlo mihotajícího se plamínku. Světlo, které vás inspiruje k velkorysosti, soucitu a lásce. Ukažte, co pro vás znamenají ostatní, pomozte jim najít světlo i ve chvílích smutku. Protože vaše světlo může prozářit život nejen vám ale i ostatním.

   ritvan3

Často stačí malý kompliment, drobná pomoc nebo jen úsměv, abyste někomu prozářili den.

   ritvan1

   ritvan2

   ritvan5

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300