Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Značka ARTISTRY neustále posouvá hranice krásy. Inspiruje se přírodou,a proto se snaží objevovat nejvytříbenější rostlinné složky.

   astr

Dekorativní kosmetika značka ARTISTRY nabízí prvotřídní sortiment dekorativní kosmetiky ke zvýraznění a podtržení jedinečné krásy každé ženy..

V péči o pleť nabízí celou řadu vyspělých řešení v oblasti péče o pleť – od přípravků určených ke každodennímu použití až po luxusní přípravky. Tato řešení splňují kosmetické potřeby žen každého věku a typu pleti.

Vyhrajte luxusní dekorativní kosmetiku značky ARTISTRY a zvýrazněte svoji tvář letními barevnými tóny!

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku, a výherní balíček obsahující produkty z Limitovaná kolekce Pacific Lights řady ARTISTRY je váš.

Balíček obsahuje:

ARTISTRY™ 3D Pudr na tvář – Sunkissed

   astr1

Cena 760 Kč

ARTISTRY™ 3D PUDR NA TVÁŘ nabízí pět letních odstínů, které lze používat samostatně nebo vrstvit, takže můžete vypadat kouzelně „prázdninově" po celý rok.

ARTISTRY 3D PUDR NA TVÁŘ je součástí LIMITOVANÉ KOLEKCE LÉTO 2016 PACIFIC LIGHTS, nad kterou převzal záštitu globální umělecký maskér ARTISTRY Rick DiCecca.

ARTISTRY™ Svítící lesk na rty

   astr2

Cena 580 Kč

Limitovaná kolekce Pacific Lights ARTISTRY SVÍTÍCÍCH LESKŮ NA RTY obsahuje vysoce energické odstíny, které Vašim rtům dodají barvu a objem.

Soutěž o dekorativní kosmetiku ARTISTRY v hodnotě 1340 Kč

Soutěžní otázka : Kolik odstínů nabízí ARTISTRY™ Svítící lesk na rty?

A - šest
B - pět
C - sedm

Nápověda na : Amway.cz

Odpovědi zasílejte na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300