Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Používáte radši mýdla nebo dáváte přednost sprcháčům? Já mám střídavé období a někdy z lenosti a pohodlnosti používám sprchové gely, ale s příchodem tepla dávám přednost mýdlům. Jasně je to hloupost, ale já to tak mám. Vyzkoušela jsem různé mýdla a dneska bych vám chtěla představit pravá provensálská mýdla?

   mydlo

Le Petit Lourmarin je pravé provensálské mýdlo, vyráběné v centru malé obce v Luberon, Lourmarin. Ještě dnes se vše vyrábí podle tradice provensálské ruční výroby - „hand made". Mýdla obsahují přírodní parfémy, které osvěží, dezinfikují a vyživují. Vybírat si můžete ze třech kategorií: jemná vonná mýdla, peelingová mýdla a marseillská mýdla. Jemná vonná mýdla obsahují nejrůznější vůně květin, ovoce a ořechů. Díky svému pečlivě vybíranému složení blahodárně působí na vaši pokožku. Tato mýdla mají různé účinky, takže si můžete pořídit mýdlo vhodné přesně pro vaši pleť.

Rozmarýnové vám pomůže proti bolesti, fialkové zase v boji s problematickou pletí. Peelingová mýdla obsahují kousky ingrediencí, které pokožku šetrně zbavují odumřelých buněk. Najdete v nich nasekanou levanduli, pšeničné klíčky, meruňková jádra nebo třeba tymián. Marseillské mýdlo je symbolem oblasti Provence. Jedná se o skutečné domácí mýdlo, které můžete používat na tělo i prádlo.

Je vhodné i pro citlivou pokožku a je 100% biologicky odbouratelné. Mýdla Le Petit Lourmarin nejsou testována na zvířatech a neobsahují žádné konzervanty, parabeny ani barviva. Kdyby jste si chtěli mýdla sami vybrat a přičichnout, zastavte se v Kotvě a můžete vybírat. Cena se pohybuje od příjemných 99 Kč.

Čemu dáváte přednost vy? Mýdlům nebo sprchovým gelům?

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300