Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Každá z nás se určitě dostala do situace, kdy řešila jak se nalíčit, jaký použít make up nebo jak se nechat ostříhat. Za měsíc začíná veletrh, na kterém vám na tyto otázky dokáže odpovědět spoustu odborníků.

   veljar2

Myslím, že pro mnoho žen veletrh nemusím ani představovat, že každá už jste se aspoň někdy byla podívat. Já si myslím, že organizátoři veletrh každý rok posunou o krůček dál, ať co se týká výběru vystavovatelů až po doprovodné služby kolem.

A na co se letos můžeme těšit. Novinky i tradiční výrobky představí téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele.

   veljar1

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory.

Trendy v líčení, účesech i módě – look 2017 přicházejí s nastupujícím jarem. V průběhu veletržních dnů se na podiu budou střídat přední vizážisté a stylisté a mistrně předvádět jarní a letní novinky „trendsetterů" Soutěžní inspirací bude „Avantgarde" make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee" ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou. Stále nově ztvárňovanou inspirací budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu" či líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style". Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené týmem Honzy Hlaváčka, Romanou Topinkovou či Honzou Špilarem i nové téma soutěže „INSPIRACE 2018". Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů a nebude chybět soutěž věnovaná tzv. „naturálnímu fitness". V přehlídkách butiku Fashion Island nebudou chybět miss: Česká Miss Lucie Kovandová, Česká Miss Karolina Mališová, Miss Face 2016 Nikola Uhlířová, Miss bikiny a II. Vicemiss Miss Face 2016 Zuzana Straková. Na podiu i stáncích se můžete opět setkat se známými osobnostmi. Vše doplní nabídka dalšího vzdělávání i rekvalifikací.

   veljar

KDY: 10. a 11. března 2017
KDE: areál PVA EXPO Praha – Letňany

Odkaz: WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300