Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Náš vzhled je pro nás samotné hodně důležitý. No, kdo z nás se nechce líbit! Někdy je, ale pro mě náročné orientovat se v široké nabídce všech kosmetických produktů, služeb a procedur na zkrášlování těla. A tak je fajn, že se konají různé veletrhy, kde je všechno na jednom místě a pokud mám čas tak můžu v klidu zjistit co je out a co jsou nové trendy.

   injar5

Jedním z veletrhů, který nás v dubnu čeká v naší metropoli je jarní Interbeauty Prague 2017. Na, kterém nás čekají jarní i letní trendy a novinky z oblasti kosmetiky, péče o pleť, vlasového a nehtového designu, wellness i relaxace. Samozřejmostí je také péče o tělo a zdraví, která se nekompromisně promítá do celkového půvabu.

   injar3

Na veletrhu bude jako obvykle připraven i oblíbený Make-up point s líčením zdarma. Budeme si moct nechat vyšetřit bezplatně mateřské znaménka nebo zjistit stav vlasové pokožky. Já se rozhodně těším na různé masáže a nejvíc mě táhnou nehty. Baví mě experimentovat a tady je šance pro velkou inspiraci. Nebude ani problém, aby jste dostali kvalitní manikúru zdarma.

Seznamte se s jarními trendy v oblasti krásy a nechte se rozmazlovat na veletrhu Interbeauty Prague 2017.

   injar4

KDY: 21. – 22.4.2017
KDE: výstaviště v Holešovicích
Odkaz: INTERBEAUTY PRAGUE

   injar2

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300