Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Holky mám pro vás tip na krásně prožitý prvomájový den. Ne, nemusíte na Petřín, i když pusa pod rozkvetlým stromem a na Petříně je taky neodolatelná.

   loveday1

Ale v parku Grébovka, kde se tahle akce s názvem DERMACOL LOVE DAY koná je taky mnoho rozkvetlých stromů. Užijete si den plný krásy, lásky, hýčkání a vaše rodina se bude bavit určitě s vámi.

Celodenní program, který připravil televizní program Prima Love a kosmetická značka Dermacol pro vás budou komentovat známý moderátoři Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek.

Na akci budou přítomni profesionální vizážisté značky Dermacol, kteří vám vykouzlí perfektní make-up, inspirují jarními trendy letošního roku a nalíčí vás dlouhotrvající a neslíbatelnou rtěnkou, která vytvoří dokonalý vzhled na celých 16 hodin. Těšit se můžete také na produkty řady Body Love Program, které jsou určeny pro efektivní řešení nedokonalostí pokožky, jakými jsou strie a celulitida, a zaměřené na zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Po celý den pro vás budou připraveny odborné workshopy zaměřené na fashion & beauty i sport. Čekají na vás nové trendy v módě, tipy na módní účesy a zaplétání vlasů.

   loveday

Akce bude věnovaná nejen odpočinku, ale také pohybu a zdravé výživě. Budete si moci zacvičit s Hankou Kynychovou, osvojit si twerk nebo pole dance. Zrelaxovat tělo si budete moci nejen různými masážemi, ale také v chill out zóně. Pro děti bude připraven program v podobě Primáčkovy dětské a kreativní zóny nebo dobrodružné stezky po stopách Primáčkovy party.

Chybět nebudou ani luxusní food produkty a mnoho dalších zajímavých aktivit pro vás i celou rodinu.

Přijďte si užít krásný odpočinkový den a nechte se chvilku hýčkat, každá z nás si to určitě zaslouží.

KDY: 1. 5. 2017
KDE: areál Grébovka
ODKAZ: DERMACOL LOVE DAY

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300