Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dneska bych vám ráda představila limitovanou sezónní edici francouzské kosmetické značky SOTHYS Paris. U které se tvůrci nechali inspirovat barevnými efekty teplých a zlatavých barev, inspirovaných podzimní přírodou.

   soth

Kolekce uváděná pod názvem „Podzim v Paříži" naznačuje, že půvab a elegance Francouzek může vyzařovat z každé ženy. S barevnou paletou nové dekorativní kosmetiky SOTHYS Paris v sobě objevíte jedinečný francouzský šarm, který vás rozzáří v nadcházejícím sychravém období.

Vyzkoušejte profesionální francouzskou kosmetiku používanou v institutech krásy, wellness a spa po celém světě. Tato luxusní pečující kosmetika vychází z dlouholetých výzkumů a testů, aby mohla zaručovat maximální kvalitu a komfort pro vaší pleť.

   soth1

Mixátor SOTHYS
Kouzelné složení, které přemění pudrovou texturu očních stínů (včetně palety 4 očních stínů Sothys) nebo kompaktních make-upů. Pro sofistikovaný make-up očí a projasňující výsledek na pleti.

Duo na rty SOTHYS - Rtěnka v tužce & Konturovací tužka na rty SOTHYS
Pro barevné a perfektně vykreslené rty. Díky „jumbo" velikosti se rtěnka jednoduše aplikuje a perfektně kryje. Tenkým hrotem konturovací tužky vykreslíte přesnou linku. Prodávají se společně v odstínech 10 rouge brique & 20 rose lumière.

Hnědá tužka na obočí SOTHYS
Tónovací tužka s měkkou texturu pro dokonalé obočí. Kombinace vosků pro vykreslení přirozeného tvaru obočí a polymeru pro jeho fixaci. Odstín: 20 taupe universel.

Paleta 4 očních stínů SOTHYS
4 nové vzájemně se doplňující odstíny. Použití mokré s Mixátorem SOTHYS nebo suché.

Tvářenka SOTHYS
Dotek světla pro zdravě vypadající pleť v zimním období. Vyhlazující účinek změkčujících pudrů zanechává pleť sametově hladkou a jemnou. Odstín: 20 terre de sienne.

Lak na nehty SOTHYS
Elegantní a nadčasový cihlový odstín. Jednoduchá aplikace s plochým štětečkem. Nové složení obsahuje keratin a biotin pro péči o vaše nehty.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300