Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

I když to venku zatím moc nevypadá, tak se léto pomalu blíží. A já mám léto spojený s krásnými vůněmi. Značka Rituals na léto připravila dvě nové letní limitované kolekce, které našli inspiraci ve svěží oáze dávné Arábie.

   oasis

Oasis de Fleurs pro ženy a Oasis Verte pro muže čerpají z orientálních vůní, jsou však zároveň lehké jako vítr prohánějící se po poušti.

Dámský parfém Oasis de Fleurs se otevírá mandarinkou, kalábrijským bergamotem, brazilskou mátou a citrusem kombava, o kterém se traduje, že má schopnost zahánět zlé síly. Střed vůně tvoří růže, jasmín, otočník a indonéská orchidej. Základ kotví v ibiškovci, santalovém dřevu a mechu. Svěží kombinace jednotlivých přísad se skládá v celek, který můžeme bez nadsázky označit jako léto uvězněné ve flakónu.

Oasis Verte pro muže otevírá grapefruitem, růžovým pepřem a sicilským citronem, srdce leží v pelargónii, rebarboře a violce. Vůni uzavírá vetiver, patchouli, cedrové dřevo a dub. Citrusovo-kořeněný dřevitý parfém nabíjí svěží energií a pozvedá náladu horkých dní.

Každý asi ocení, že parfémy jsou v běžné i cestovní velikosti. Pokaždé, když někam jedu tak nechci sebou tahat celý flakon, ale menší je fajn.

Nechte se přenést do jemného oparu Orientu a provoňte si vaše léto.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300