Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Máme pro vás fotoreport z oslavy prvního desetiletí existence salonu Misha/hair studia RAW beauty. Která proběhla velkolepě v Hauch Gallery v Karlíně a nezůstalo jenom u oslav.

misosl4

Majitelka Misha/hair studia v průběhu večera představila zajímavý projekt pomoci a spolupráce s nadací Terezy Maxové, které byl předán i šek na 80 000Kč. Jde o dražbu „oživlých panenek", kterým „vdechly" život hosté z řad osobností přímo na oslavě narozenin. Bylo tedy možné si odnést domů panenku se šálou od Kláry Issové, andělskou panenku Dany Batulkové či uzdravenou panenku od doktora bez hranic Tomáše Šebka a mnoho dalších.

misosl
Panenky jsou celý měsíc vystaveny v salónu a může si je zakoupit každý, kdo nabídne nejvyšší cenu. Vyvolávací cena za jednu panenku je 1 500Kč.

Samozřejmě nesměla chybět ani výborná vlasová show, na kterou se všichni těšili. Jsme přeci na oslavě vlasového studia, kde Misha Čadková a její tým předvedli své umění a své pojetí živé krásy. V autorské kolekci bylo představeno 10 účesů, které byly dotvořeny přímo na scéně. Byla zde patrná symbolika ponurosti a spoutání předsudky, postupné uvolňování se a vyústění v naprostou volnost a radost ze života. Změna, která vždy přináší nadechnutí a otevření se...

misosl3

A to bylo téma, které se neslo celým večerem: Nadechnutí – srdce dokořán.

misosl1

misosl2

misosl5

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300