Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ochrana pokožky v létě je extrémně důležitá. Naštěstí je čím dál pohodlnější - tuhé krémy, které se nedaly roztírat a lepily, jsou ty tam.

   opalrit1

Značka Rituals nabízí nelepivé oleje, krémy a mléka na opalování, které se do pokožky rychle vstřebávají. Výborně ji chrání proti předčasnému stárnutí, které způsobují UVA a UVB paprsky. Navíc podporují zlatavé opálení. A aby toho nebylo málo, jsou obohacené o minerální filtry a silné antioxidanty z bílého čaje, vitamínu E a ginko biloby.

Vybrat si můžete z faktorů 20, 30 a 50. „Dvacítka" vám bude stačit na ranní cestu do práce, ale na dovolenou určitě přibalte i faktor 50. Po pobytu na slunci se pak nezapomeňte natřít mlékem po opalování. To obsahuje 30 % aloe vera, které pokožku krásně ochladí.

   opalrit

S péčí po opalování vám pomůže i limitovaná edice The Ritual of Karma, která byla vytvořena speciálně na léto. Začít můžete už při mytí ve sprše speciálním olejem, který se mění v hedvábně jemnou pěnu. Pravidelné odstraňování odumřelých kožních buněk pomocí Karma Body Scrubu vám zase zajistí intenzivnější a rovnoměrnější opálení. Tělový krém ze stejné řady obsahuje jemné třpytky, které opálení krásně zvýrazní. Edice The Ritual of Karma voní po lotusu a bergamotu, jejichž vůni budete mít díky kolekci The Rituals of Karma, spojenou se slunečným počasím.

   opalrit2

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300