Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Krása

vlasyoilPrvotřídní oleje jsou nezbytnou součástí kosmetických přípravků pro péči o tělo i pleť. Pronikají do vlasů, chrání je před ztrátou vlhkosti a maximalizují jejich lesk. To vše bez zatížení!

nutraSemínka rostlin jsou geniální zásobárnou životadárných látek. Jen si představte, jak obrovský zdroj života v sobě koncentrují, když z nepatrného kousku dokáže vyrůst bujná vegetace.

missVeletrhu se účastní více než tři stovky vystavovatelů prezentujících několik set značek řady profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči.

oleo3Prvotřídní oleje se staly nezbytnou součástí kosmetických přípravků pro péči o vlasy, ať už jde o šampony, kondicionéry či vlasové masky.

citr3Anglická značka přírodní kosmetiky, bytových parfémů a delikates, Crabtree & Evelyn, nabízí širokou škálu produktů k péči o tělo již téměř 40 let.

dercok1Za 16 hodin se můžete sbalit a odjet na dovolenou, ale také strávit den pracovními povinnostmi, nakupovat, relaxovat, skočit z letadla padákem, pokořit Sněžku, pohádat se nebo zamilovat....

creblaInspirace dvou nových vůní Crabtree & Evelyn z kolekce Heritage pochází z města světel, města, které inspirovalo mnoho básníků a umělců po staletí s jeho krásnou architekturou a romantickým nádechem...

diormNa začátku měsíce byl představen klip k novému parfému Miss Dior v hlavní roli s herečkou Natalie Portman jako nevěstou na útěku.

prsaplavJak šla století, ideál krásného poprsí se měnil. Dnes jsou za krásná považována pevná a pružná prsa bez ohledu na jejich velikost.

koskurzChcete používat kvalitní kosmetiku? Chcete kosmetiku, která není plná chemikálii? Nechcete za přírodní bio kosmetiku utrácet majlant? Hrajete si a vyrábíte rádi?

carAnglická značka přírodní kosmetiky, bytových parfémů a delikates, Crabtree & Evelyn, nabízí širokou škálu produktů k péči o tělo již téměř 40 let.

misderKosmetická značka Dermacol, známá od 60. let výrobou make-upu ve filmových studiích Barrandov v Praze již několik let líčí všechny scény Národního divadla.

kar1Kouzlo rozčesávacích hřebenů Dtangler objevilo již mnoho z nás. Znáte to sami, není nic horšího, než když si zajedete do vlasů kartáčem a bolestí vám vyhrknou slzy do očí.

misNebude to dlouho trvat a Česká republika vyhlásí ve své jediné národní soutěži krásy novou, v pořadí jedenáctou, Českou MISS.

jogurPo zimě je pleť vysušená a nutně potřebuje náležitou regeneraci.

kurzZáleží vám na tom jaký make up používáte a z čeho je složený? Chcete mít kvalitní kosmetiku přímo vám na míru? Chcete aby vaše kosmetika byla vhodná pro senzitivní pleť? A netestovaná na zvířatech? Hrajete a vyrábíte rádi?

davesprDove představuje řadu sprchových gelů přinášející nový standard v péči o pokožku.

jidspe4Kremrole v uších, burger houpající se na krku nebo obložený chlebíček, který se vyjímá na prstu. O čem je řeč?

iriVěděly jste, že první rtěnky začaly ženy používat už před 5000 lety v Mezopotámii, kdy obrušovaly drahokamy, aby si prachem nalíčili své rty? Od té doby uplynulo hodně vody a hodně se toho změnilo.

amor2Amor amor jsem dostala na Vánoce, a tak mam po nějaké době možnost ho porovnat a pořádně vyzkoušet.

dorExkluzivní novinkou v nabídce galerie Debut Gallery na Malém náměstí v centru Staré Prahy je nová kolekce minimalistických šperků polské designérky Doroty Kempko.

artiSpolečnost Amway představuje novou limitovanou paletu očních stínů z luxusní řady ARTISTRY.

bkrozKaždý by se rád pyšnil zdravými krásnými vlasy. Kdo by je také nechtěl, že? Ale na druhou stranu si musíme přiznat, že každý náš prohřešek v životosprávě v nich zanechává šrám.

lovekerSvátek všech zamilovaných se blíží. Republika se opět rozdělí na dvě skupiny.

 

syoBarvíte-li si vlasy, jistě toužíte po tom, aby váš nádherný a zářivý odstín vydržel co nejdéle.

derbarvPantone Color Institute každoročně vyhlašuje v měsíci prosinci královnu barev na následující rok.

marcle2Každodenní péče o pleť je nezbytnou součástí hygieny každé ženy. Ale přiznejme si, která z nás si občas nepohrávala s myšlenkou, že odlíčení „odloží" na ráno?

labruSvátek svatého Valentýna je skvělou příležitostí, jak potěšit své blízké malým dárkem a připomenout jim tak, že je máme rádi.

libr1Nosíte brýle a nevíte si rady s líčením očí? Objevte profesionální tipy a triky, které Vám usnadní nalíčení pro každý den.

valgaBlížící se valentýnský svátek všech zamilovaných je ideální příležitostí obdarovat svou lásku šperkem nebo designovým doplňkem do bytu.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300