Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Krása

moderlecZtráta vlasů je nejen estetický, ale i pro psychiku náročný problém.

cokpoDíky letním slunečním paprskům jste na dovolené u moře nebo při relaxaci na zahradě pravděpodobně získali krásně opálenou pokožku, která je v porovnání s bledým odstínem kůže rozhodně více sexy.

podrelZažitá domněnka, že odpočívat lze jen v létě, je dávno minulostí. Aktivně relaxovat můžete doslova celý rok.

vlasprobletPo pár dnech, kdy jsem se venku klepala jako ratlík, jsem usoudila, že je léto nenávratně pryč. Snad nás čeká ještě hezké babí léto, které si s rodinou užijeme.

arol1Už dlouho poslouchám a čtu různé články o arganovém oleji. Na co na všechno je dobrý a jaké jsou jeho účinky.

bepo2Podzimní a zimní trendy v módě, vizážistice, kosmetice, účesech, úpravě nehtů, novinky v aromaterapii, relaxaci a zdravém životním stylu, bio-přípravky té nejvyšší kvality získávané z naší přírody i exotických krajů.

koupelS příchodem podzimu přichází ten nejlepší čas na to, připravit naší pokožku na zimu. E-shop na adrese Nordicday.cz přináší nejen designové novinky ze Skandinávie, ale i produkty pro krásu a zdraví.

biokokTak všestranného přírodního pomocníka jako je bio kokosový olej najdete jen stěží.

derivaVrásky jsou přirozenou reakcí pleti na přibývající věk. Ke vzniku vrásek dochází v důsledku stárnutí pokožky, která ztrácí svoji pevnost a pružnost.

 

tmavocTmavé kruhy mohou být dědičné, součástí procesu stárnutí, nebo mohou být dokonce způsobeny stresem. Tmavé kruhy jsou problém, který nastane občas bez ohledu na barvu a typ pleti.

omegaKyslík je nezbytný pro fungování buněk v našem těle, pro metabolismus i tvorbu energie. Bohužel, nejreaktivnější formy kyslíku jsou škodlivé - navozují proces stárnutí.

pletpitLetošní letní intenzivní teploty dosáhly na několika místech rekordních hodnot, které se nesmazatelně zapsaly do naší paměti i do historie.

botČas letí rychle a první známky únavy a stárnutí pokožky se začínají objevovat poměrně brzy. Místo drahých krémů a předražených kosmetických procedur zkuste vlastnoručně vyrobenou masku z dostupných přírodních surovin.

kokoilZřejmě jste již slyšeli o zdravotních přínosů aloe vera či kokosového oleje, když se jako samostatné složky používají k léčení problémů s pokožkou.

erboHedvábná alabastrová pleť bez jediné chybičky, mladistvý vzhled, minimum vrásek.

lips3Trávíte hodně času v bazénu, u vody, sportem anebo prací na zahradě a vaše jemná pokožka „křičí" POMOC?

zenopaleTaky jste celé léto dřeli na krásném opálení a teď máte každý den pocit, že vaše pokožka pomalu ale jistě ztrácí bronzový nádech? To naštve.

krasaarZkuste pět věcí, které dělají krásné ženy automaticky a díky kterým si svoji krásu jednoduše udržují, aniž by se musely nějak výrazně snažit.

femeJe tajemná a podmanivá, silná i něžná zároveň – zkrátka jediná a jedinečná. Žádná druhá se jí nevyrovná.

ar1Kosmetický trend v používání olejů pokračuje. Dnes už se neaplikují jenom na tělo, vlasy či nehty, ale i na obličej.

sipolČeská značka přírodní aromaterapeutické biokosmetiky Saloos uvádí na trh novinku pro péči o pleť Extra bio šípkový olej.

odlicenKterá z žen by alespoň občas nezaznamenala zhoršení stavu pleti, například v podobě drobných nedokonalostí nebo akné.

janlazUjeďte před nevlídným podzimním počasím do hor! Janské Lázně, ležící v kouzelném Krkonošském národním parku, připravily před nadcházející zimou šestidenní program na vyladění těla i mysli.

kulKaždý vzpomínáme na své dětství s jinou „pachutí" vzpomínek. Někomu na mysli vystoupí Pedro, jinému bonbony – fialky.

pletmasdomStárnutí s sebou přináší mnoho pozitivních ale i negativních věcí. Jedním z nejhorších problémů, se kterými se setkáváme jsou vrásky, které odrážejí naše zkušenosti.

bbcremopJá jsem fototyp 2, takže sluneční kosmetiku docela hodně řeším. Teď jsem objevila řadu Anthelios od značky La Roche-Posay.

worjar2Nenechte si ujít nejnovější trendy, které opět představí veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, jehož jubilejní 20. ročník se uskuteční 4. a 5. září opět ve veletržním areálu v pražských Letňanech.

vlasstylRanní vstávání nepatří mezi oblíbené části dne. Ať už se chystáte ráno kamkoliv, čím snadnější a rychlejší úprava vašeho zevnějšku, tím delší spánek pro vás.

maskmedJste už otrávení zarudlým akné a černými tečkami, které se pravidelně objevují na vaší tváři?

detopletDetoxikace organismu je dnes již relativně běžným pojmem, ale víte, že neméně prospěšné je dopřát detox také naší pleti?

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300