Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Krása

jabocetPři používání jablečného octa zlepšíte celkový vzhled vašich vlasů, budou hedvábné a lesklé.

nehtyPo krásných a pevných nehtech touží každá z nás, jak ale na to? Připravili jsme pro vás 6 nejčastějších otázek a odpovědí ohledně péče o nehty.

ricRicínový olej je bohatý na proteiny, vitamín E a minerální látky má silný antibakteriální a protiplísňové vlastnosti.

darekvanKdyž jsem slyšela od kamarádky, jak bylo o víkendu nemožné zaparkovat auto před hypermarketem, že ho museli nechat na vzdáleném parkovišti a nákup tahat v ruce.

marvanKvalitní kosmetika je dárkem, se kterým nikdy nešlápneme vedle. Když je navíc ještě ve vtipném vánočním balení, ocení ji i hraví jedinci.

esteAktuálním přírůstkem do portfolia prodejen Centra Chodov se začátkem listopadu stal butik s kosmetikou ikonické značky Estée Lauder.

masolej1Léčivou sílu bylin a masáží využívali už před více než 5000 lety v Číně i Egyptě a moc dobře věděli proč.

wawtaWake&Makeup není jen tak nějaký make-up. Je tajnou zbraní Taťány Kuchařové k dosažení rozjasněné a probuzené pleti.

btkuch1Taťána Kuchařová ve spolupráci s odborníky z vývojových laboratoří Dermacol otestovala první vzorky krému již během léta.

 

solvanoceKaždý rok si klademe otázku, co letos koupíme naším blízkým, čím jim uděláme radost? Přinášíme inspiraci na dárky ze světa přírody a kosmetiky od značky Saloos.

oplachkon1Znáte to, když má člověk malé děti či jiné „povinnosti", tak se snaží večerní hygienu vzít co nejrychleji, aby ještě stihl připravit dětem věci na zítřek, umýt nádobí po večeři, vyvenčit pejska...

bohoNejvýznamnější odborný kosmetickým veletrhem v České republice Interbeauty Prague, je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl.

eos1O EOS balzámech na rty slýcháme už takovou dobu. Z časopisů, internetu,... Balzám, který v USA stojí něco málo přes tři dolary je konečně k dostání i u nás. Cena je však podstatně vyšší.

zlMetoda, při níž jsou aplikovány nitě z 24karátového zlata, způsobila světovou revoluci v oblasti estetické medicíny a nyní je dostupná také v Praze.

minarListujete často módními magazíny a se špetkou závisti obdivujete slavné osobnosti a jejich neustále dokonale vyhlížející vzhled?

bigavonMít svůdný pohled, nádherné řasy a look filmové hvězdy nebylo nikdy jednodušší.

maskamedPokud chcete osvěžit a omladit svou tvář, nepotřebujete k tomu mnoho času ani peněz.

gelmaskNovou generaci gelových slupovacích masek pro péči o obličej, krk a dekolt uvádí od podzimu do salonů krásy francouzská kosmetika GERnétic.

cvikypostavaKdo by nechtěl mít hezkou postavu, každý. Ale kdo má čas pravidelně chodit do fitka?

bambrazBambuckým máslem rozmazlíte vaší pokožku tak, že nebudete chtít používat jiné tělové mléko. Jen s ním totiž dosáhnete vláčné, hebké a voňavé pokožky po celý den.

julListujete často modními magazíny a se špetkou závisti obdivujete slavné osobnosti a jejich neustále perfektně vyhlížející vzhled?

rozRozmarýnový čaj vám pomůže zbavit se vrásek na obličeji a pivo či citronová šťáva zas pomohou zpevnit vaši pokožku.

elixmladPo tom, co se tento recept objevil na internetu, mnohé ženy po celém světě se rozhodli ho vyzkoušet a s výsledkem byli nadmíru spokojeny.

dermot1.jpgUrčitě jste si všimli v prodejnách Dermacol, že na mnoha produktech je logo motýla.

ender1Oblíbená řada tělové kosmetiky Enja je nyní v novém obalu a ještě účinnější!

misnow1V polovině září se otevřely dveře salónu Misha/ Hair studio, který slaví své 8. narozeniny a při té příležitosti představil nový koncept a s tím se snoubící nový interiér.

zimoNení tajemstvím, že Češky stále více využívají možnosti omlazení, které nabízejí šikovné ruce plastických chirurgů. Existuje řada metod, jejichž aplikace zabere necelou hodinu.

argan-oilArganový olej je vytlačován z plodů arganového stromu, který se nachází pouze v Maroku.

celutipNesprávné stravování, stres, nedostatek pohybu, genetické predispozice a hormonální změny hrají velkou roli při pomerančové kůži - celulitidě.

inpodHolešovické výstaviště ožije v polovině října v rytmu krásy, péče o pleť a vlasy, relaxace i zdravého životního stylu.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300