Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Krása

mydloPoužíváte radši mýdla nebo dáváte přednost sprcháčům? Já mám střídavé období a někdy z lenosti a pohodlnosti používám sprchové gely, ale s příchodem tepla dávám přednost mýdlům.

moreLéto je, pro většinu z nás, to nejkrásnější roční období. Příroda září nejrůznějšími barvami, sluneční paprsky nás hladí nejen na duši, ale i po tváři, a další radovánky jako je koupání, grilování, cestování, k letnímu období zkrátka neodmyslitelně patří.

bkmaskaKaždá žena si přeje mít krásnou, hebkou a mladistvě vypadající pleť.

lang3Úspěšná modelka Renata Langmannová se stala tváří podzimního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu Interbeauty Prague.

berga3Máte rádi vůni lotosu a bergamotu? Nová letní kolekce připravená k oslavě tohoto ročního období vám provoní celý dům.

merunoil 4Dneska bych vám chtěla představit Meruňkový olej od firmy Saloos.

cadkadVlasy a zase vlasy. Ostříhat nebo nestříhat, když barvit tak jakou barvu a bude mi slušet ten a ten odstín.

ermomlekDivíte se, jak je možné, že korejské ženy vypadají pořád tak krásně mladé?

bomboVšichni chceme mít krásně vyhlazenou, pružnou a svěží pleť.

ybrsrp5Příští víkend se v industriálních prostorách areálu Praga na Kolbenově uskuteční trh s nezávislou módou a designem.

elimod1Pozvánky pro všechny holky a kluky na castingy do exkluzivní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look světové modelingové agentury Elite.

maskasodaJedlá soda je v domácnosti považována za nejvíce univerzální složku, která se používá k vaření na úklid, ale i na péči o tělo.

itervysAsi jako každá žena, i já pořád sleduji, jaké jsou novinky a trendy v kosmetice a proto veletrh, kde je všechno pohromadě je pro mě velmi lákavý a určitě se tam zastavím načerpat novou inspiraci.

nuob3Máte rádi přírodní a bio kosmetiku? Určitě má své příznivce a já patřím mezi ně. Ráda objevuji a zkouším nové značky.

justNávrhářka Jaroslava Procházková představila svojí novou kolekci S/S 2016 pod názvem "...JUST THE COLOUR..."

ma 6Kdo by z nás nechtěl být pořád mladý, nebo mladě vypadat. Dneska vám představím olej, který má předpoklady udržet vaší pokožku krásně vláčnou, elastickou a svěží.

kartaS novým ročním obdobím, jarem, by i naše vlasy měly nabrat nový vítr do plachet! Co říkáte?!

olivavlasyKaždý z nás ví, jaké blahodárné účinky má olivový olej, který se v kosmetice používá dlouhé roky.

derq4Ráda chodím nakupovat kosmetiku od Dermacolu přímo do jejich značkových prodejen.

cokomaskaKdo říká, že je čokoláda špatná pro vaši pokožku? Vyzkoušejte čokoládovou masku a sami se můžete přesvědčit jaký vliv na vás má čokoláda.

mersal 8Dneska vám představím tento tělový a masážní olej od firmy Saloos s krásnou vůní mandlí.

beauuvoUž tento víkend se v Letňanech na kosmetickém veletrhu představí čtyři sta firem, které si pro nás připravili své nejlepší a nejnovější pěstící produkty.

vlasysedPokud už pomalu začínáte na sobě pozorovat známky stárnutí je na čase začít se zajímat o svůj vzhled.

mishaples4Misha Čadková a její salón Misha hair/studio – raw beauty je spojením vlastní vize, uměleckého pojetí krásy a ženskosti.

esenmedvlasyDenně vystavujeme naše vlasy mnoha aspektům, které nám je poškozují.

kartaTaké se vám doslova ježí chlupy na rukou, když si po umytí kštice češete vlasy a cítíte, jak jednotlivé vlasy pod kartáčem doslova praskají nebo se přinejmenším cuchají?

avspa 17Dostaly se mi do ruky dva na oko krásně vypadající tělové krémy. Myslím tím samozřejmě balení.

rituargKdyž řeknete relaxace, každému z nás se vybaví určitě masáž.

vetprsaPříroda zařídila, abychom nebyli všichni stejný, každý je něčím odlišný. Někdo je menší někdo větší, někdo má modré oči jiný zelený nebo hnědý. Nic moc s tím nenaděláme a musíme tento fakt přijmout jak je.

glamDruhý březnový víkend se v pražských Letňanech ponese v duchu nových jarních trendů ve světě krásy a pohody.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300