Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Krása

kudrvlasS blížící se party máte pokaždé problém s výběrem účesu? Vždy se můžete inspirovat těmito DIY (=do it yourself) účesy a make-upem, jako je tento tutoriál na perfektní vlny.

DERMACOL - Teplých barev se v zimě bát nemusíte - závěr 8Vzhled je pro všechny ženy nesmírně důležitý a snaha dbát o vlastní zevnějšek je již každodenním rituálem.

tipmasTipy pro maséry a masérky II - přinášíme super rozhovor s Renčou z Respekt kosmetiky!

chanceFrancouzský módní ateliér Chanel zahájil nový rok hned 1. ledna uvedením nové kampaně „Chance".

avHlavně přirozeně. Tak uvažují české ženy, když rozhodují o stylu líčení svých rtů. Jako svůj nejoblíbenější odstín totiž zvolily rtěnku v pleťovém odstínu.

ce114. únor je na celém světě slaven jako den všech zamilovaných. Potěšte svou lásku voňavým dárkem z nabídky anglické značky Crabtree & Evelyn.

leznehtyMáme tu jeden opravdu holčičí a kreativní dekoraci pro vaše nehty. Podívejte se na tutoriál, a zkuste to také.

culcopNěkdy je velice praktické nosit vlasy v culíku. Ale přiznejme si: je opravdu nezajímavé a nudné svázat vlasy do jednoduchého culíku.

adidaJeremy Scott připravil svojí první vůni pro Adidas.

ayS Novým rokem přichází vlasový specialista Brazilkeratin.cz na trh s novými přípravky z přírodní medicíny. Pojďte se s novinkami seznámit...

omegperDiamantové hodinky Omega Ladymatic vyřazují ženskostí, sílou zlata a lesklou perletí.

saltheStatická elektřina je k vlasům nemilosrdná a zvlášť v zimě o tom víme své - čepice z hřejivé vlny jsou totiž jejím nejlepším přítelem.

cop1Přípravy na party zaberou hodně času a sil, především pokud chcete vypadat úžasně.

hrivaDivoké, rozevláté vlny nebo raději pevný uhlazený culík a vše pod kontrolou? Oblíbený účes má asi každá žena jiný, ale co milují všechny, jsou krásné, zdravé vlasy.

nehtytucLakování nehtů může být zábava, ale musíte přemýšlet kreativně, abyste je o něco vylepšili.

krasnavanoceK Vánocům neodmyslitelně patří tradice. Kdo z nás by si dokázal nejhezčí svátky v roce představit bez nazdobeného stromečku, koled, kapra, lití olova, pouštění skořápkových lodiček, jmelí...

vlaspredNa Nový rok si mnoho z nás dává nejrůznější předsevzetí. Například studenti, že se budou do školy pečlivěji připravovat, muži, že přestanou kouřit a u žen je nejčastějším přáním zhubnout.

sou4Nastává období shonu, neboť příští týden už přijde Ježíšek!

modrenehtyUmění lakování si nehtů je jedním z trendů, které získávají popularitu mezi mladou generací.

maskaV zimních měsících dostává naše pleť pořádně zabrat. Studené počasí, ledový vítr, námrazy, přechody z horka do zimy, v práci i doma je přetopeno, nejíme tolik zeleniny jako v létě.

lakbecBritská společnost Nails Inc. zabývající se laky na nehty se spojila s Victorií Beckham pro vytvoření nové, limitované edice laků na nehty.

dermapalDne 12. 12. 2014 ve 12 hodin otevírá Dermacol další novou prodejnu v nákupním centru PALLADIUM

ckeu1Parfém Calvin Klein Euphoria je prezentován jako vůně pro mladší dívky a nezávislé ženy. Už to samo o sobě je matoucí, kdo z mladých dívek je vlastně nezávislá žena? A proto jsem se rozhodla ho vyzkoušet.

stiny5Oční stíny jsou téměř neodmyslitelnou součástí kosmetické výbavy a základním prvkem při líčení očí.

ociUrčitě každá z nás pravidelně nosí nebo alespoň někdy zkoušela oční linky.

thera3V zimě naše pokožka vyžaduje zvýšenou péči díky mrazivému vzduchu i častému střídání teplot při přechodu z venku do interiéru.

bigprsaAť jsou velká a měkká, nebo malá a pevná, pěkná prsa jsou symbolem ženskosti. Každá z nás je proto chce mít krásné co nejdéle.

DERMACOLAdventnKaždý rok dáváme dětem adventní kalendáře plné čokoládek a jiných cukrovinek, které jim ukrátí čekání na Ježíška. Adventní kalendář Dermacol ukrývající 24 laků na nehty zpříjemní čekání na Štědrý den i vám.

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro vaši sestru, partnerku, kolegyni, nebo zkrátka pro blízkou ženu z vašeho okolí?

lakyzimaNadcházející mrazivé období může být plné barev... Experimentujte s novými laky na nehty.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300