Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

LA NATURE

  • Obrázky
  • Obrázky
  • Obrázky
  • Obrázky
Popis
Společnost LA NATURE se zabývá prodejem lidských vlasů, především Slovanských. Jedná se vysoce kvalitní lidské vlasy původem z Ruska, Ukrajiny, Běloruska. Tyto vlasy jsou ostříhány vždy z jednoho copu a jsou upravovány do různých metod prodlužování. Výhodou Slovanských vlasů je především struktura, která se velmi dobře přizpůsobí, a prodloužené vlasy vypadají velmi přirozeně. Vlasy LA NATURE uspokojí nejnáročnějšího zákazníka, naše kvalita je podtržena certifikátem pravosti. V naší nabídce vlasů nabízíme také Evropské a Kazašské vlasy, ale jen té nejvyšší kvality.

Dále nabízíme speciální dřevěné kartáče LA NATURE na vlasy z přírodních materiálů, jako je dřevo a kančí chlup. Díky komfortnímu zakončení tyčinek je rozčesávání vlasů velmi příjemné. Vlasy se nezacuchávají a nelámou se. Vyskytuje se mnoho kartáčů na vlasy,které však mají velmi hrubé zakončení,což způsobuje bolestivé,nepříjemné rozčesávání a lupy. Kartáč je vhodný nejen pro prodloužené a dlouhé vlasy,ale také pro jemné dětské vlásky,tudíž pro všechny,kteří dbají o své vlasy a snadné zdravé rozčesávání.

Naším cílem je rozšířit značku LA NATURE do kadeřnictví po celé České republice a Slovensku, proto se neustále zlepšujeme. Našim cílem je vysoká kvalita produktů a tím spokojenost zákazníka. 
Adresa
Varnsdorská 14, Praha 9
Telefonní číslo
777 444 453 , 776 577 913
Část Prahy
Praha 9

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300