Tentokrát si andělé přejí přejmenovat příběh měsíce na úvahu měsíce. Tyto řádky jsou plně v režii andělů a já jsem, stejně jako u andělské terapie, pouze prostředník.

   PBs-9xdUL14fRBTV4YCsm3QKxTWPRMomB4I3jb3AGKT1qezPenNkDzTr m1Adwr5fQMWhWs

Z několika případů se na mne během jednoho měsíce obrátilo mnoho lidí, téma bylo vždy stejné. PŘEDPOVÍDÁNÍ BUDOUCNOSTI. Ať už od kartářek, nebo šamanů. Nechci se nijak dotknout těchto poslání. Respektuji je. Každý z Vás má právo volby. Cílem této úvahy není nikoho pošpinit nebo degradovat. Andělé si přejí, aby cílem bylo téma ČAS a STRACHY Z BUDOUCNOSTI. Chtějí, abyste věděli, že nám nikdo nemůže přesně určit budoucnost, nikdy. Žijeme tady a teď. A jak říká doktor Dahlke: "Strach žije z minulosti a budoucnosti."

Jak víte, používám andělské karty, které ukazují cestu, která je pro Vás nejlepší. Ale je jen plně na Vás, zda se po této cestě vydáte nebo zvolíte jinou. Nikdy nemůžete udělat chybu, protože se vždy vrátíte na správnou křižovatku, která Vás navede zpět na správnou hlavní cestu. Navíc s bonusem nové zkušenosti. Někdy se ale ze strachu točíme na kruhovém objezdu a bojíme si zvolit směr, z obav, jestli bude správný. V tuto chvíli nabízí ego snadné řešení, navštívit někoho, kdo rozhodne za nás.

Andělé jsou zde vždy pro Vás a rádi Vám se vším pomůžou, nebojte se je požádat o radu a vedení. Možná Vám tato věta přijde už mnohokrát vyřčená a otřepaná. Můžete si také říkat: "Snadno se to říká, jak to mám udělat a jak poznám, jaké doporučení mi andělé předají?" Někdy je dobré požádat a nechat anděle konat, věřte, vše se bude řešit. Ale mnohdy andělé slíbí pomoc, ale je naším úkolem převzít za danou situaci zodpovědnost a rozhodnout se. Mnohdy přijdete na andělskou terapii, dostanete návod, ale vykonání patřičných kroků je na Vás, ty za Vás nikdo nikdy udělat nemůže. Na začátku je to velký strach, zda jsme zvolili dobře, ale následně se ukazuje, že ano, a přichází velká úleva.

ZÁVĚREM: Nebojte se rozhodovat a činit změny ve Vašem životě. Tím, že se stále točíte dokola na kruhovém objezdu a nemůžete se rozhodnout, tím ubližujete jen sami sobě. Hledejte příčiny, co je špatně a proč jste se najednou vůbec ocitli na „kruháči"?
 

Autor : Eva Laštovičková
www.andelskanadeje.cz