Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dnešní uspěchaná doba nám často způsobuje problémy s hledáním času na důležité věci, jako například na pravidelnou stravu.

   ugosva

Obklopuje nás spousta nezdravých fast-foodů, do kterých, přiznejme si to, většina z nás tejně jednou za čas zavítá. Přesto existuje cesta, jak se najíst zdravě a přitom nemuset trávit večer za kuchyňskou linkou. UGO Salaterié a Freshbary nabízí širokou škálů různých UGO svačinek, které jsou vhodné i na cesty.

Pokud i vy patříte k pravidelným návštěvníkům UGA, určitě jste zaregistrovali nové barevné druhy snídaní a svačinek v nabídce. Samozřejmě si je můžete sníst na místě, ale jsou stvořené právě na cesty, do školy, do práce atd. Jídlo je zdravé, nemusíte se o nic starat a můžete si dopřát i Ugovu čerstvou šťávu z ovoce i zeleniny.

Oblíbené tvarohovo-jogurtové krémy jsou nyní k dostání ve variantě s müsli nebo ovocem. Ochutnat můžete i chia pudinky s kokosovým mlékem. Tento pudink můžete také kombinovat s ovocem, ale jako hlavní jsou zde právě bezlaktózové chia semínka.

   ugosva1

Pokud máte raději chleby, pomazánky, wrapy – vyberete si také. Do práce si můžete odnést třeba chléb obložený uzeným lososem nebo avokádem, nebo wrap s ovším sýrem a olivami.

Opravdový oběd pak mohou nahradit velké wrapy, nebo saláty s sebou. Ty jsou navíc všechny bezlepkové. Na své si zde samozřejmě přijdou i vegani a vegetariáni.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300