Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Nabízím vám tip na zajímavé večerní posezení s grilováním a živou hudbou. Pokud máte rádi dobré jídlo, které se navíc připravuje na grilu je pro vás restaurace Port 58, tou správnou volbou.

   gril2

Každý čtvrtek si můžete vychutnat tříchodové menu, pokaždé se griluje venku a doprovází ho živá hudba. Pokud je venku hezky a nebude vám zima, tak můžete sedět na prostorné designové zahrádce. Z které vidíte přímo na bylinkovou zahrádku, která kromě toho, že hezky vypadá, samozřejmě slouží i k dochucování pokrmů. Takový čerstvě utržený tymián nebo rozmarýn je s kouskem másla na právě ugrilovaném steaku opravdová lahoda.

Určitě ochutnejte dokonalé dezerty a sorbety, které vás příjemně zchladí. Na zapití dobrého steaku doporučuji ochutnat nová italská a kalifornská vína, nebo oblíbený cider. Já si tu dávám domácí ledový čaj. Ten je opravdu osvěžující, ale k dispozici tu májí velký výběr skvělých domácích limonád s ovocem, bylinkami nebo citrusy.

   gril1

V kuchyni Portu 58 jsou velice důležité sezónní a čerstvé suroviny, což platí i pro večery, kdy se griluje. Nemusíte mít proto strach, že grilování se rovná uzeniny a flák masa. Určitě ochutnáte i něco nového.

   gril

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300