Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

ptnapPtačí mléko - buď ho milujete, nebo ne. Dětství však připomíná téměř všem.

velcoto1Pokud ještě nevíte, kam vyrazíte s dětmi na velikonoční brunch, tak doporučuji restauraci CottoCrudo hotelu Four Seasons.

Thajské tyčinky s chilli omáčkouDneska vám přináším tip na zdravý oběd, který vám přivezou až do kanceláře. O MyRaw Café jsem toho zde už napsala hodně a tohle je jejich další specialita.

burgmenuKdo má rád kuchyni na americké bázi, postavenou na bohatých porcích burgrů a masíček, tak určitě rád navštěvuje Hard Rock Cafe.

kurzvarRaw strava je zdraví prospěšná. Stále více lidí zjišťuje, že když zvolí správný pokrm, následující hodiny se cítí nabitě a celkově dobře.

plat1Máte ráno pracovní schůzku v centru a nestíháte se doma nasnídat? Nebo jedete jen tak nakupovat, nebo jste v centru a chcete si v klidu vychutnat kafíčko.

Chilli2Víte, že na dnešek připadá celosvětový den Chilli? A jak lépe oslavit mezinárodní den pálivých chilli papriček, než jejich přidáním do běžných pokrmů či dokonce nápojů?

dortjar1Dneska bych vám chtěla představit úžasně vypadající a úžasně chutné dorty, které jsou čerstvě napečené v MyRaw Café.

mlynmenuVelikonoce jsou ještě daleko, ale v restauraci Mlýnec se už připravuje Velikonoční menu.

cottoJe příjemné psát o výjimečných věcech v Praze a tato restaurace v centru Prahy to splňuje ve všech pohledech. Ráda bych vám představila nové menu v restauraci CottoCrudo od italského šéfkuchaře Leonardo Di Clemente.

restportMáte rádi ryby nebo dáváte přednost jídlům připravených přímo z grilu? Chcete ochutnat tříchodovou večeři za naprosto bezkonkurenčních 299 korun? Pokud ano určitě navštivte restauraci Port 58 v Holešovicích.

ceskarawVelmi vydařená kniha na téma vitariánství. Zaobírá se jím populárně, široce a ryze prakticky.

valcostSvátek svatého Valentýna možná neslavíte, ale stěží odoláte nabídce kaváren Costa Coffee.

chripkoOtravné a neodbytné bacily neúprosně útočí každou zimu.

sushPokud milujete sushi a asijskou kuchyni, tak míříte na správné místo. Nedávno otevřená pobočka Sushi Time v Quadriu ještě voní novotou.

stosedesatKniha 160g sacharidů - Jezme chutně bez výčitek vznikla jako reakce na lékařsky předepisované diety pro cukrovku a rezistenci na inzulín.

adorLuxus znamená vysokou kvalitu a servis. Business je přívlastek pro módu, plány nebo obědy. Luxusní business oběd je nezapomenutelný zážitek pro všechny.

kol8Hlad je nejlepším kuchařem, občas si však v provizorních podmínkách nemůžeme velmi vybírat a musíme si vystačit s tím, co chladnička nebo spíž dá.

rawJaro přináší příležitosti ke změnám.

svarene vino VitanaZima si letos dává pořádně na čas. Dlouho to vypadalo, že budeme chodit i na svátky v teniskách, ale konečně začalo přituhovat a my tak snad opravdu vstoupíme do nového roku po sněhu.

valpaulChcete na oslavu svátku zamilovaných potěšit partnera něčím opravdu výjimečným? Zapomeňte na květiny nebo čokoládu a zajděte k nám pro speciální dorty z valentýnské nabídky.

croasanSváteční croissanty s netradičními mléčnými náplněmi (sladká i slaná verze) s horkou vánoční aztéckou čokoládou.

makaron1Jakmile si i Češi zamilovali sladké barevné skořápky slepované lahodnými náplněmi, přicházejí i k nám zcela nové chutě těchto vyhlášených francouzských laskomin.

cidervanSpojujete si osvěžující cidery především s chutí léta a na podzim se s nimi neradi loučíte? Ukážeme vám, že cider je univerzální drink, který se snadno promění v lahodnou variantu vánočního svařáku či grogu.

cibulackaŽe je cibulová polévka specialitou jen francouzské kuchyně? Ale kdeže, i Česko má ve svých tradičních receptech tuto dobrotu. Šťastlivci možná doma najdou recept po babičce, pro ostatní ho máme my.

barresvanVánoce jsou u nás jedním z nejoblíbenějších svátků. Spojené jsou především s potkáváním blízkých, jejich obdarováváním a tradičním českým jídlem.

valenfor14. únor již tradičně patří všem zamilovaným, kteří pro své nejbližší vyhledávají jedinečné romantické dárky.

mandaugoKombinace mandarinka, mango, med a chilli trhala v loňské mandarinkové sezóně rekordy v oblíbenosti.

makaron4Sladko-slané makronky, jediné v Praze, začne nabízet od 14. února pekařství a cukrářství Petite France Boulangerie & Patisserie.

paufraVánoční svátky, to je sváteční atmosféra plná pohody, setkávání s přáteli a slavnostní nálady.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300