Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

redpresoNení to káva ani čaj, přesto si tento lahodný nápoj zamilují příznivci obou táborů. Redespresso je nápoj, který hraje podle pravidel kávy.

rohlikadNa podzim letošního roku odstartoval Rohlik.cz, online supermarket, který vám do 90 minut přiveze nákup potravin a drogerie kamkoliv po Praze.

vinovanoceSlavnostní vánoční večeře by neměla být pouze o dobrém a kvalitním jídle. Jistě neopomenete připravit kapra, polévku či naaranžovat cukroví. Jak ale s nápoji?

vancukTéměř všichni máme ještě před vánocemi dobré předsevzetí, že v tomto roce pojmeme rodinný jídelníček zdravěji.

prvniVítězný recept druhého ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare připravil Ondřej Beneš z Pardubic.

cokoTéměř každý má zkušenost s nekvalitní čokoládou v adventním kalendáři!

gingerTěšíte se na zimu už jenom proto, že se dočkáte ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee sezónních voňavých kávových nápojů?

pivokozAreál pivovaru Velké Popovice a restaurace Velkopopovická Kozlovna přivítají druhou adventní neděli 7. prosince tradiční předvánoční akci Kozlí nadílka.

gastroDoubleshot, česká pražírna výběrové kávy, otevírá v Karlíně tréninkové centrum pro všechny, kdo se zajímají o kávu.

zelkafeHledáte alternativu ke kofeinovým nápojům? Zelená káva snižuje chuť k jídlu a zabraňuje ukládání tuku.

caj3Ta pravá atmosféra Vánoc přichází s chutí luxusních delikates z nabídky anglické značky Crabtree & Evelyn.

svatSvatomartinská vína jsou první vína ročníku, se kterými si podle tradice můžete přiťuknout na sv. Martina 11. listopadu.

ugochiliOd Mikuláše stálé menu obohatí pět sezónních drinků, ve kterých si pochutnáte na čerstvé mandarinkové šťávě v kombinaci s dalšími tradičními i netradičními ingrediencemi.

ferkvaBylinnou chuť unikátního piva Sedm kulí a hořkost Maxe ocenilo v Úněticích na slavnostním vyhlášení Sdružení přátel piva.

foundPřemýšlíte, co s dlouhými podzimními a zimními večery? Uspořádejte domácí party se sýrovými fondue!

paul1Francouzské pekařství PAUL nabízí po celý rok široký výběr originálního sladkého a slaného pečiva z těch nejkvalitnějších surovin.

beauNěkteří experti jím pohrdají a považují ho za pouhé vítězství dokonalého marketingu.

GrandPomerančový koňakový likér Grand Marnier spatřil světlo světa už v roce 1880.

chlebtouV neděli 30. 11. pořádá Společnost pro bezlepkovou dietu podzimní bezlepkový trh, který můžete navštívit v areálu Toulcova dvora v Praze.

lik1Vánoce, vánoce přicházejí... Jedni se na ně pečlivě připravují a bez velkého úklidu, deseti druhů cukroví a vyzdobeného bytu si vánoční svátky nedovedou snad ani představit.

italNa pulty knihkupectví právě dorazila stylová „kostkovaná" kuchařka Ispirato da Italia (v překladu inspirováno Itálií).

dynekolacPojďte si upéct ten nejameričtější koláč ze všech. Nechte se oslnit nejzářivějším koláčem pod sluncem. Proti zimní depresi je to ten nejlepší lék.

vodkaVodka Beluga je mistrovské dílo každým coulem, které vzešlo z jediné touhy: vytvořit ve všech ohledech nejprémiovější ruskou vodku s maximálním důrazem na kvalitu a čistotu.

trufflesgrappouVánoce se blíží a s nimi i úvahy, jakým cukrovím tentokrát ozdobit sváteční tabuli.

ClassicShowroom s vybranými destiláty Warehouse #1 nabízí ideální dárek pro milovníky skotské: kolekci Classic Malts of Scotland.

Chorvatsky mlyn 1 interierProč by dovolená a s ní spojené zážitky měla trvat jen týden či dva? Stačí vyrazit do Šáreckého údolí v Praze a v restauraci Chorvatský mlýn si opět užít středomořskou atmosféru.

svatrohliNa svátek svatého Martina se v Čechách a na Moravě pekly martinské rohlíky nebo podkovy, zvané též martiny, roháče, zahýbáky či vandrovnice.

ulikuNejen pro fanoušky seriálu Ulice, ale také pro milovníky dobrého jídla vyjde již příští týden kuchařská kniha plná tipů na přípravu báječných obědů, večeří či dezertů.

husajablkaAlespoň na Martina si má každý dopřát dozlatova upečenou husičku s dvoubarevným zelím (bílé a červené) a ochutnat první vínečko.

mixvan1Letošní Vánoce budou na Mixitu tradičně nabité.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300