Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

rohpesRohlik.cz je online supermarket s tak širokým sortimentem, že si tu můžete nakoupit nejen potraviny, ale i potřeby do domácnosti nebo pro domácí mazlíčky.

vaza3K lásce dobré jídlo prostě patří. Rozmazlete svou drahou polovičku na svátek všech zamilovaných a pozvěte ji na večeři do vybrané restaurace na nezapomenutelné menu, které rozbouří nejen chuťové buňky.

vinnejVe dnech 28.1. a 29.1.2014 se uskuteční již 15. ročník tradiční mezinárodní prodejní výstavy vín a destilátů Kaiserštejnský palác 2015 pod záštitou společnosti Premier Wines & Spirits.

jidloNěkdy vaříme čistě pro radost z této činnosti, známe původ našich ingrediencí, vybíráme je s velkou péčí a dlouho přemýšlíme, než se s nimi vydáme na cestu z obchodu na talíř.

valvosOslavte 14. února se svým partnerem či partnerkou svátek lásky a náklonnosti a potěšte je originálním dárkem.

miroVe Sklizeno můžete nově koupit vepřové maso a uzeniny značky Naše Miroslav, na jejichž výrobě se samo Sklizeno podílí.

valcajSvátek svatého Valentýna v našem kraji slavit nemusíme. Vždyť přece máme Karla Hynka Máchu a jeho první Máj.

polevkaChcete udělat něco pro sebe? Začněte u dobré polévky. S polévkou můžete hubnout, zahřát se, udělat něco pro své zdraví a s polívkovou smrští i něco pro ostatní.

ber1Šestnáctistupňové svrchně kvašené speciální pivo Bernard Bohemian Ale, unikátní svého druhu na českém trhu, ženám otevírá cestu k poznání půvabů pivního moku.

sala1Pan UGO miluje ovoce a zeleninu. Proto si jí kromě UGO barů můžete užit také v Ugových Salateriích.

vina2014Soutěž o titul Vinařství roku 2014, pořádaná Svazem vinařů ČR, už zná svoji finálovou devítku vinařských společností, které se utkají v kategoriích malá, střední a velká vinařství.

whiskyvinoPokud neradi popíjíte samotnou whisky namíchejte si koktejl. Whisky a víno?

valpaul1Francouzské pekařství PAUL své zákazníky umí vždy příjemně překvapit výjimečnými specialitami pro každou příležitost.

bramsalBramborový salát – tradiční jídlo i v devatenáctém století u štědrovečerního stolu.

ateliervalValentýn je u nás takový svátek nesvátek, někteří ho slaví a jiní ho úplně ignorují.

kaprnacernoKapr načerno je nejstarší dochovaný český recept na štědrovečerní rybu.

burgOblíbený black burger má na počátku roku v nabídce restaurace Ginger & Fred silnou konkurenci.

vanockaMálokdo ví, že vánočky patří k těm úplně nejstarším pokrmům, které se u nás o Vánocích podávají.

kolacky1Inspirujte se originálními náplněmi koláčků, které vytvořil šéfkuchař Michal Nikodem speciálně pro projekt Bílé plus.

vajecnakK Vánocům patří nejen pečení cukroví, ale také příprava dalších voňavých rodinných receptů pro radost.

mixvalSháníte valentýnský dárek od srdce, ale chcete se vyhnout klišé, okázalostem a přehnaným gestům?

chempralČokoládovna CARLA uvedla na český trh Chmelinky, které vzešly ze spolupráce s vědci z VVUP a lékaři z Thomayerovy nemocnice.

costanovKardamon, hřebíček, skořice, vanilka... Libé vůně, které vám připomenou vánoční atmosféru s lehkým nádechem orientu.

jetelickyAni o Vánocích se nemusíme vzdávat zdravého životního stylu, s recepty z pražské Akademie léčivé výživy bude příprava cukroví hračkou!

cokoladovycokV Anglii jsem pila čokoládový koktejl který krásně zahřál. Tak se ho pokusím připravit pro vás, aby jste se i vy zahřáli až třeba přijdete z lyžování.

topsunarKrupicová kaše je oblíbeným jídlem dětí již po řadu generací. Proto Sunarka přichází s novými nemléčnými krupicovými kašemi, které jsou skvělým zpestřením a obohacením jídelníčku dítěte.

cockaTaké budete připravovat na Nový rok čočku? A bude na kyselo, s česnekem nebo zkusíte asijskou novoroční kuchyni? Ano i čočkový salát můžete připravit s trochou asijských chutí.

sklizenoobchodPředvánoční období je nejsilnějším prodejním obdobím nejen pro prodejce klasických dárků, ale i pro prodejce potravin.

kanapkyNechte letos veku v obchodě a na smažené brambůrky zapomeňte. Tento rok bude totiž Vaše pohoštění nápadité, chutné a zdravé. A uvidíte, že Vaše sváteční tabule zaujme víc než novoroční ohňostroj!

rohlicekmrkevTipy na zdravější cukroví nicméně existují, tyto jsou ověřené – ale musí se i tak dávat pozor na jejich množství. Vánoční cukroví - jednoduché, rychlé, zdravější.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300