Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

fitmixSnažíte se udržovat v kondici a rádi zobete zdravě? Pro všechny fitkaře, dietáře a sportovce připravili Mixiťáci ve spolupráci s Ronnie.cz speciální novinku.

cokČokoláda je velice oblíbená pochoutka po celém světě. Původní čokoláda měla formu tekutého, ne příliš chutného nápoje.

ostruTěšíte se na lehký a svěží nádech jara? Vaši představu dokonale doplní aroma kávy linoucí se z vašeho hrnečku. A to ne jen tak ledajaké kávy.

tunDalší ze série tematických menu v Atelier Red&Wine je menu tuňákové. Pouze 22. a 23. dubna v Atelieru budete moci ochutnat čerstvého tuňáka na mnoho způsobů a zapíjet ho vybranými chardonnay a pinot noir z celé Evropy.

velnadivkaPřipravte si Velikonoční nádivku z toustů podle receptu od Penamu.

rohlikadJsou čeští zákazníci ochotní připlácet za kvalitní jídlo?

beranVelikonoční pondělí se letos slaví 6. dubna. Je tedy nejvyšší čas najít správný recept, kterým zpestříte sváteční hostinu.

fazpolPřipravte si na Velikonoce fazolovou polévku podle receptu od Penamu.

poloSlovo "polotovary" se v dnešní době netěší moc velké oblibě. Většina lidí si pod ním totiž představí něco, čím si v kuchyni šetříme čas na úkor kvality výsledného pokrmu.

avoNěkomu se to může zdát přitažené za vlasy, ale i svět jídla má své trendy suroviny.

oliOlio Novello, olivový olej z první sklizně, patří k vyhledávaným sezónním delikatesám.

kolacvalPravé francouzské bagety, crossianty z čerstvého másla nebo skvělý ořechový chleba značky La Petite France byly zatím k dostání jen na farmářských trzích nebo vám je naservírovali jako první chod v hotelu Hilton nebo Marriott.

opravduLifestylová kuchařka Natashy Corret a Vicki Edgson, které společně vytvořily populární britský koncept Honestly Healthy.

gouVěnujte svým blízkým, přátelům či kolegům zážitek ušitý na míru jejich chutím – a navíc vzrušující, praktický, inspirativní, poučný a zábavný!

masoZabijačkové speciality, české pivo Velkopopovický Kozel a křest největšího dřevěného kozla na světě jsou hlavní lákadla tradiční zimní akce Ladovské vepřové hody.

cosvalSvátek svatého Valentýna možná neslavíte, ale stěží odoláte nabídce kaváren Costa Coffee.

velijidRestaurace Atelier Red&Wine zve na velikonoční hodování.

svačinaDomácí úkoly, zkoušení, diktáty, desetiminutovky nebo slovíčka. Naše děti toho mají do školy tolik, že si to už možná ani nedokážeme představit.

lenkaVaření Lenky Kořínkové má svoji dlouholetou tradici. Nejen díky fenoménu dělené stravy, který stále báječně funguje a těší se velké oblibě, ale také díky jejímu svěžímu stylu psaní.

mixveliČas hledání velikonočních vajíček se blíží a i kuře se zajícem vědí, že můžou být schovaná úplně všude. Zkuste nakouknout taky do Veli-ko-ko-nočního mixu od Mixitu.

velikoVelikonoce jsou nejen významným církevním svátkem, ale slaví se s nimi i příchod jara.

ugochripZnáte příběh o tom, jak zásoba vitamínů z čerstvého ovoce a zeleniny zatočila s neodbytnými bacily? Pokud náhodou ne, nezoufejte.

lepekProsím, pohlížejte na tuto kuchařku jako na každou jinou „té lepší kvality." Tady se vaří mimořádně chutná jídla, je to vysoká škola kulinářského a mlsacího umění".

brit1Jaro motivuje k ozdravení životního stylu, je vhodnou příležitostí k „pozimnímu" detoxu s komplexní očistou těla od škodlivin, tou správnou dobou začít pracovat na zformování postavy do plavek...

sampuval3Svatý Valentýn, pro mnohé svátek zamilovaných, se blíží a společnost Premier Wines & Spirits (PWS) vám přináší několik tipů na valentýnské drinky.

snadno2Pokud dáváte přednost slané snídani před sladkou, tento pokrm je tou nejbližší možnou náhražkou míchaných vajíček s tofu, a to za použití živých přísad a bez vaření.

petcuk2Recept podle pekařů z Petite France Boulangerie.

monÚnor je pro mnohé měsícem lásky a partnerské náklonnosti. Zamilovaní vyjadřují své pocity dárkem a slaví svátek svatého Valentýna.

zamtoustSprávné snídani pro náš milovaný protějšek by neměla chybět překvapivá tečka. Ideálně i s vyznáním lásky!

snadnoAni složitá, ani moc pracná – rozhodně ale zdravá a ze surovin, které jsou i u nás k dostání.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300