Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dneska všem romantikům, kteří slaví svátek zamilovaných, přináším tip na nádherně zdobený dortík ve tvaru srdce. Říká se, že láska prochází žaludkem, tak něco sladkého si na Valentýna zaslouží každý, ne?

   valenprg

Pokud ještě nevíte a přemýšlíte, čím potěšit svého partnera 14. února na den svatého Valentýna, zastavte se ve francouzském pekařství PAUL. Zde dokážou příjemně překvapit výjimečnými specialitami pro každou příležitost. A jedna z nich je právě krásně zdobený dortík ve tvaru srdce, který je svou velikostí ideální přesně pro vás dva.

   srdcepaul
Vybrat si můžete podle chuti - jahodový FRAISIER z piškotového těsta s vanilkovým krémem a čerstvými jahodami nebo malinový FRAMBOISIER, upečený z mandlového piškotu, plněný máslovým krémem a šťavnatými malinami. Oba dorty jsou pokryté pravým marcipánem a zdobené symboly svátku zamilovaných. V pekařství budou k dostání od 6. února.

Darujte dortík ve tvaru srdce z pekařství PAUL místo obyčejné papírové „Valentýnky" a potěšte každého, komu se rozhodnete letos věnovat své srdce.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300