Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Každý si určitě spojí zmrzlinu s létem. I já mám v sobě tak nějak zakořeněno, že si dávám zmrzlinu jenom, když je venku vedro. Ale, nedávno jsem objevila v centru Prahy italské zmrzlinářství Amorino a neochutnejte tam zmrzlinu.

   zmrzlin1

Navíc, když to není jen tak ledajaká zmrzlina. Jestli si myslíte, že vám jí natočí do kornoutku nebo dostanete dva kopečky a jdete, tak ne. V tomto zmrzlinářství si s ní opravdu vyhrají a vy, dostane krásně naaranžované zmrzliny ve tvaru barevných růžiček, jejichž lístky si lze nechat vyskládat podle vlastní chuti. Zmrzlina je připravována výhradně z přírodních surovin, bez umělých barviv a příchutí. Ale, to sami poznáte hned jak si odlíznete kousek růžičky.

Je radost se dívat na to jak si s vaší zmrzlinou vyhrají než jí dostanete.

   zmrzlin2

A komu se nechce jíst v zimě zmrzlinu, může ochutnat jejich podzimní specialitu. Unikátní makronky - křehké barevné skořápky z mandlového těsta slepované místo džemu lahodnou zmrzlinou.

Kdo bude mít cestu přes Malostranské náměstí, tak by se měl určitě zastavit a ochutnat 30 druhů tak trochu jiné zmrzliny než jsme zvyklí.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300