Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dneska mám pro vás tip na restauraci, kde si můžete vybrat výborné steaky a podle mě ještě lepší rybí kuchyni. Luxusní Fish&Steak Restauraci Satuy najdete na Ovocném trhu v Pánské pasáži.

   satu4

Jídelní menu je v přeneseným smyslu slova rozděleno na dva světy. Milovníci steaků určitě ocení jihoamerické steaky v čele s brazilskými roštěnci a uruguayským picanha steakem.

   satu5

A druhá část menu je exotická rybí kuchyně, kde základ jsou čerstvé a kvalitní mořské suroviny. Kdo je milovník mořských potvor, tak tady si určitě přijde na své. Na jídelním lístku najdete grilovanou chobotnici, humra, černé tygří krevety, tataráček ze žlutoploutvého tuňáka nebo exotickou rybu kambalu severoatlantickou.

   satu6

Za celou touto fushion kuchyní stojí zkušený šéfkuchař Lakmal Thalaha Gamage, kterému nikdo neřekne jinak než Lucky. Dejte na jeho doporučení a vyzkoušejte menu pro dvě osoby s názvem Fish&Beef. Pochutnáte si na brazilském vysokém roštěnci, nízké roštěnce, svíčkové, černých tygřích krevet, grilované chobotnice a steaku z žlutoploutvého tuňáka.

   satu7

A sladká tečka na závěr, rozhodně čokoládový cheesecake nebo malinové mille feuille.

   satu

   satu1

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300