Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Dneska mám pro vás tip na originální dechberoucí výhled na Prahu, při kterém můžete ochutnat gastronomické pochoutky v restauraci Zlatá Praha.

   zlat9

Ať již jste místní, turista, labužník nebo jen chcete relaxovat ve skvělé společnosti a vychutnat si báječné jídlo a neopakovatelné výhledy, pak toto vše najdete v novém, moderním interiéru restaurace Zlatá Praha, která pro Vás zároveň připravila nové jarně-letní menu.

   zlat3

Panoramatická restaurace Zlatá Praha mění mýtus tradiční fine-dining restaurace vyhledávané náročnou klientelou chápající vysokou gastronomii spojenou s exaktní etiketou stolování a určenou pouze pro výjimečné události.

   zlat7

Výhledy jsou dechberoucí. Mezi pražskými restauracemi je odsud pravděpodobně nejlepší výhled na Staré Město. Okouzlující pohled na střechy, umožňující shlédnout téměř 360° panorama rozprostírající se od Starého Města, Pražského hradu až po Letenské sady je možné si vychutnat z pohodlí restaurace po celý rok nebo sezónně z terasy, umístěné 25 metrů nad proslulou a krásnou Pařížskou ulicí.

Restaurace má nový, svěží vzhled. Je pryč klasický fine-dining styl s bílými ubrusy na stolech. Otevřený interiér nabízí moderní a vzdušné prostředí. Zdánlivě malý krok výměny stolů, odstranění ubrusů, nové podlahy a obkladů stěn významnou měrou odlehčil atmosféru dřívější, honosně vzhlížející restaurace.

   zlat1

Některé věci se však nezměnily, dotyk klasického luxusu stále zůstává s původními 16 kontroverzními lustry, které byly vyrobeny slavným českým umělcem Hugem Demartinim – mnohými hosty velmi oblíbené a oficiálně chráněné pražským památkovým ústavem.

   zlat8

Nechám na vás a posuďte sami, jestli i pro vás je výhled na Prahu tak dechberoucí jako pro mě.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300