Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Jak už jsem psala, blíží se svátek sv. Patrika. A v naší metropoli bude spoustu možností, kde tento irský svátek můžete oslavit. Mám pro vás další tip na slušnou zábavu v Hard Rock Cafe.

   svpatburg

V průběhu celého příštího týdne si můžete například objednat speciální limitovaný St. Paddy Burger. (dvojitý burger v čerstvé housce od pekaře proložený slaninou, tenkými plátky brambor, s čerstvou řeřichou a Guinness sýrovým dresinkem)

Na Den svatého Patrika vtrhne do restaurace jedna z nejzábavnějších kapel současnosti Lovesong Orchestra. Tato pětičlenná formace hrající balkánskou dechovku často dává před upravenými pódii přednost ulicím města, a svou živelnou hudbou tak zaplavuje veřejný prostor a nezadržitelně strhává kolemjdoucí k tanci. O tom se budete moct sami přesvědčit, protože kapela určitě nemá v plánu klasický koncert. Bude to show, která se bude odehrávat mezi hosty a kapela slibuje, že všem naservíruje dobrou náladu.

   svpatburg1

A co by to bylo za svátek patrona Irska bez irské whisky. Takže pro všechny před začátkem koncertu bude servírován malý welcome drink "tullamorky". Komu zachutná, může si v průběhu večera dopřát Tullamore Dew Irish Whisky ve výhodné akci 2 + 1 zdarma nebo ochutnat v rámci degustačního menu Tullamore, Tullamore 12yo a Tullamore 14yo jen za 240 Kč.

KDY: 13.3 – 19.3.2017
KDE: Hard Rock Cafe

Odkaz: Hard Rock Cafe

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300