Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Kdo by neznal promíchat, netřepat...... Mám pro vás pozvánku na druhý ročník festivalu plného jalovce. Pro ty, co mají rády specifickou chuť ginu, by měla být návštěva tohoto festivalu velká zábava. Předcházet mu bude Prague Gin Cocktail Week, během něhož budou vybrané pražské bary nabízet speciální ginové menu.

   gin1

Budete mít možnost strávit příjemné sobotní odpoledne ve společnosti zavedených, ale i méně známých ginů z různých koutů Evropy. Samozřejmostí je, že kteroukoli z vystavených značek bude možnost ochutnat za velmi příznivou cenu. Ti, které zajímá nejen chuť, ale i další informace jako historie a výroba ginu, se mohou zúčastnit seminářů. Dozví se například, jaké atypické botanicals lze do ginu použít či jak chutná gin, který se nechá zrát v sudu. Zkrátka, je na co se těšit.

Představí se více než 35 značek ginů a toniků od osmi vystavovatelů. Ginfestu se mimo další zúčastní i český výrobce jalovcového destilátu Martin Žufánek. Jeho limitovanou edici OMFG pro rok 2017 budete mít možnost poprvé ochutnat právě na Ginfestu.

   gin

KDY: 25. února 2017
KDE: DUP36 na Národní třídě

Odkaz: Ginfest

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300