Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Food festivaly se stávají čím dál víc populární a dneska už je kde co food festival. Já chodím ráda na všechno co je food jen někdy to bohužel není to, co jsem si představovala. A co si mám představit pod názvem Blaf food fest? Určitě to bude něco bláznivého a je to na apríla, tak doufám, že to nebude apríl.

   blaf

Mám pro vás pozvánku na jedinečný food festival, který bude poctivou kulinářskou přehlídkou receptů od maminek a těhulek, které řádily na internetu. Blaf food fest chce ukázat, že food festy nemusí být jenom o načančaných a předražených krevetách, food fest může být i zábavou a příležitostí ukázat úplný opak gastronomického zážitku.

Česká vynalézavost a trojobal je nebezpečná kombinace, která dala světu neuvěřitelné věci. Blaf food fest tak nabídne ironické odpoledne věnované našim novátorkám, které dělají bábovky z kuřecího masa, prošpikovávají párky špagetami nebo plní knedlíky gumovými medvídky. Tohle všechno nabídne Challenge stánek a přidá ještě polévky, které můžete pít po panácích. Budete si moct poskládat svůj vlastní chlebíček a dát si pořádně růžovou malinovku.

Festival se uskuteční ve volnočasovém centru Prahy 14, Plechárna a pořadatelé slibují, že si z festivalu určitě odnesete zážitek. Vstupné na festival je symbolické.

Blaf food fest se může brát jako exkurze do končin, kam běžný návštěvník food festu rozhodně nezavítá. A to je pro mě výzva.

KDY: 1.4.2017
KDE: Plechárna na Černém Mostě

Odkaz: Blaf food fest

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300