Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Jste milovníky zdravých a kvalitních drinků UGO? Tak pro vás mám super zprávu. Ve všech Freshbarech a Salateriích budete moct ochutnat podzimní drinky, které rozzáří šedivý podzim sytými barvami a provoní vaše dny vůní čerstvého ovoce, zeleniny i koření. Navíc vám zajistí přísun vitamínů a dalších cenných látek, jejichž zásoba vám určitě za sychravých dnů přijde vhod.

   poddrink

Od 20. září tak nápojové menu ožije drinky s typicky podzimními ingrediencemi, jako jsou hrušky, brusinky, ostružiny a vůbec poprvé se budete moci napít také dýně.

„To nejlepší z podzimu", tak by se mohl jmenovat první drink letošní podzimní nabídky. Posuďte sami: hruška, brusinky, banán, kurkuma, med, citron, jablko.

Úplně poprvé můžete v UGO letos na podzim ochutnat drink s dýní. Společnost bude této královně podzimu dělat exotické mango, pomeranč a jablko.

Máte-li raději méně hutné drinky, vsaďte letos na podzim na lahodnou a osvěžující kombinaci hruška, ananas, limetka.

Chybět samozřejmě nebude ani green smoothie s tolik oblíbeným avokádem, kadeřávkem, ananasem a limetkou. Mimochodem, věděli jste, že kadeřávek je jedním z nutričně nejbohatších druhů zeleniny?

Nejvoňavější kombinací tohoto podzimu bude určitě drink ostružiny, borůvky, banán, skořice, jablko a pomeranč.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300