Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Máte rádi makronky? A víte, že 20. března se slaví Mezinárodní den makronek? Pro všechny, kdo jsou příznivci tohoto malého cukrářského klenotu, mám tip na to, kde můžete potěšit svoje chuťové buňky a ještě něco vyhrát.

   makron

Jestli jste propadli kouzlu křehkých barevných makronek určitě by jste měli navštívit pekařství PAUL, které připravilo ke stávajícímu sortimentu makronek i jarní novinky.

Na jaře se v pekařství můžete těšit na nové druhy ovocných minimakronek, se svěží chutí čerstvého zahradního ovoce – čeká Vás višeň, jahoda a černý rybíz.

Novinkou je i velká plněná makronka, která by potěšila i královnu Marii Medicejskou. Ta prý makronky milovala natolik, že se zasadila o jejich rozšíření na francouzském královském dvoře. Určitě by jí tedy zachutnala i tato lahodná vanilková makronka, plněná vanilkovým krémem a spoustou šťavnatých malin.

Pokud si zakoupíte v období v od 7. března do 1. května jakoukoli minimakronku nebo velkou makronku, máte možnost vyhrát balíček luxusní francouzské kosmetiky od firmy L'Occitane nebo poukázky do pekařství PAUL!

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300