Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Bubbleology – fenomén, který si během krátké doby získal srdce mnoha milovníků nápojů Bubble Tea, přichází se žhavou novinkou, dezertem mochi. Tradiční asijská pochoutka mochi z rýžovému těsta je v Japonsku odpradávna spojená s obřadem pití čaje, a proto dezert mochi nemůže chybět v nabídce londýnského konceptu Bubbleology.

   buble

Má ovšem nový přístup a mochi servíruje jako zmrzlinu. Tradiční fazolovou pastu nahrazuje výbornými zmrzlinami. Mochi Ice Cream tak ochutnáte v kombinaci Kokos se zmrzlinou z tmavé čokolády, Kakaové těsto s kokosovou zmrzlinou, kiwi & vanilka, ultra mangový s příchutí tohoto ovoce na těstíčku i uvnitř a borůvka & borůvka. Zkrátka nejoblíbenější chuťové kombinace legendárního Bubble Tea. Barevná a zábavná mochi jsou navíc skutečně ‚homemade', což jim zaručuje tu nejvyšší kvalitu a skvělou chuť.

Bubble tea je fenomén, který si postupně získal své fanoušky po celém světě.

Jde o přírodní nápoj, který má díky blahodárným účinkům zeleného čaje antioxidační účinky, zároveň pomáhá dodržovat pitný režim. Je vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky. Základem studeného nebo teplého Bubble Tea od Bubbleology je černý nebo zelený čaj dochucený ovocnými příchutěmi.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300