Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Taky vám přijde, že popcornové latte rozhodně nebude nic, co by stálo za ochutnání? Popcorn patří přece k filmům, do kina. Costa Coffee ale přichází s novinkou, která vás vyvede z omylu.

   coskara

Latte se připravuje z espressa z jedinečné kávové směsi Mocha Italia a čerstvého mléka. Karamelové latte je navíc vylepšeno o popcornový sirup a šlehačku. Na té najdete karamelový popcorn a vše je polito karamelovou omáčkou. Takže pokud máte rádi karamel, je to pro vás ta správná volba. Nutno dodat, že i přes zmíněné množství karamelu latte není přeslazené.

Z dalších sezónních novinek můžete ochutnat medovou horkou čokoládu. I ta je ozdobena nadýchanou šlehačkou a zdobí ji čokoládová poleva. Cappuccino s javorovým sirupem lehce zavání kanadským stylem. Právě Kanada je jedním z největších producentů javorového sirupu, který se získává především z mízy javoru cukrového. Silnému esspressu tedy dodá jemnou, sladkou chuť.

Perníkové Caffé latte je již vánoční tradicí. Můžete z něj cítit hřebíček, badyán a skořici. I tento nápoj pak dozdobí šlehačka a malý perníček. Pro mne je směs poměrně kořeněná, ale chuťovým buňkám se meze nekladou.
Která ze sezónních nabídek vás nadchla nejvíce? Už jste některý z nápojů ochutnali?

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300